Best body nutrition L-Carnitin ampullen 20 x 25 mlCena: 599 Kč / 22,60 EUR


-
+

Popis

L-Carnitin ampullen 20 x 25 ml

Ampulky L-karnitinu s 1 000mg L-karnitinu v jedné porci s lahodnou limetkovou chutí.

Díky použití Carnipure® je L-karnitin v nejvyšší kvalitě. Lonza Carnipure® je 100% L-karnitin s 0% D-karnitinem. Má certifikaci Kosher a Halal a je bez alergenů.

L-karnitin je kombinací aminokyselin lysinu a methioninu. Je to endogenní látka, která se nachází hlavně ve svalech a srdečním svalu. Hlavním úkolem L-karnitinu je transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem do mitochondrií, kde je lze spalovat na energii.

Ampulky L-karnitinu byly navíc obohaceny o vitamín B6. Vitaminy jsou základní živiny. Tělo si je nedokáže vyrobit samo. Musí jim být k dispozici prostřednictvím potravin nebo doplňků stravy.
Vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Dobře fungující energetický metabolismus je důležitý pro produkci energie, která má zase velký význam pro udržení základních funkcí v těle.
Složení:
Voda, fruktóza, 4% L-karnitin (Carnipure ®), okyselující látka (kyselina mléčná), aroma, antioxidant (kyselina askorbová), konzervant (sorbát draselný), sladidlo (cyklamát, acesulfam K, sacharin), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), 0,0011% pyridoxin hydrochlorid.
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota98.1 kJ
Sacharidy - uhlohydráty4.1 g
Sůl0.003 g
Tuky0.1 g
Z toho cukry4.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Bílkoviny - proteiny0.1 g
Energetická hodnota23 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Vitamín B6 - pyridoxin1.12 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
L-Karnitin4120 mg
Dávkování:
Jednu ampulku denně přibližně 20 minut před tréninkem a v netréninkové dny bezprostředně po vstávání.