GymBeam Beta-karoten 60 kaps.Cena: od 104 Kč / 3,94 EUR

bez príchute
104 Kč
3,94 EUR

Popis

Beta-karoten je karotenoid, který zároveň funguje i jako prekurzor vitamínu A, jenž má vliv na udržení zdravé pokožky. Najdeme ho například v mrkvi. Ta se často doporučuje lidem, kteří touží po bronzovém opálení. Beta-karoten je tak ideální pro péči o krásnou a zdravou pokožku.

Beta-karoten je prekurzor vitamínu A a pojí se s péčí o pokožku a zrak

Beta-karoten je přírodní barvivo, které propůjčuje červené, oranžové a žluté zelenině její barvu. Najdete ho tak třeba v mrkvi. Tento druh zeleniny je zároveň populární mezi lidmi, kteří se chtějí lépe opalovat a mít pokožku bronzové barvy. Beta-karoten je známý tím, že působí jako prekurzor vitamínu A, který má v organismu nezpochybnitelnou roli. Přispívá totiž k udržení normálního stavu pokožky, sliznic, zraku a správnému fungování imunity. Skvěle se tak hodí každému, kdo není lhostejný ke svému zdraví a vzhledu.

Pokud chcete pečovat o své celkové zdraví a zároveň byste ocenili, kdyby vaše pokožka působila svěžím, mladistvým dojmem a dobře se na slunci opalovala, je beta-karoten skvělou volbou.

Beta-karoten - GymBeam

Beta-karoten a jeho výhody

  • je funkční karotenoid
  • vyznačuje se svým žlutočerveným zbarvením
  • působí jako prekurzor vitamínu A
  • označuje se i jako provitamín A
  • pomáhá pečovat o pokožku a její svěží i mladistvý vzhled
  • ideální pro lidi, kteří se chtějí starat o své zdraví

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), mrkvový extrakt (10% Beta karoten), želatínová kapsle, protispékavé činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 kapsle)
Mrkvový extrakt 150 mg
Beta-karoten 15 mg (25000 IU)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.