Namakanej Balíček vitamínů A,B,C,D,E,K!


  • Výrobce: Namakanej
  • Dostupnost: SKLADEM
  • ODESÍLÁME DNES! - při objednávce ve všední dny do 13:00 a platbě dobírkou nebo kartou online.
  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte ještě dnes a získejte lepší ceny na většinu našeho sortimentu.

Cena: 1 019 Kč / 38,45 EUR


-
+

Popis

 


Vitamín A (Retinol) - snadno polykatelné kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A pro podporu imunitního systému, sliznic, pokožky či zraku

Vitamín A (Retinol) patří mezi klíčové látky, jejichž příjem je pro náš organismus nezbytný. Jedná se o kapsle s obsahem 3000 µg vitamínu A, který hravě stačí k dodržení doporučeného denního příjmu. Ten má pro naše tělo mnoho výhod. Vitamín A totiž přispívá ke správnému fungování imunitního systému, který nás chrání před nemocemi. Kromě toho podporuje správnou látkovou přeměnu železa odpovědného za přenos kyslíku po celém těle, včetně svalů.

 

Lidi, kteří dbají na svůj vzhled, však potěší i to, že vitamín A přispívá k udržení zdravé pokožky. Navíc má důležitý podíl na zdraví sliznic či udržení dobrého zraku. To se zvláště hodí každému, kdo pracuje za počítačem. Případně tráví spoustu času sledováním displeje chytrého telefonu, tabletu či laptopu, a tak si denně namáhá oči. Vitamín A také hraje roli v procesu specializace buněk. Jedná se tak o ideální doplněk pro maximální podporu celkového zdraví organismu. Samotné kapsle se snadno polykají a jejich užívání je tak velmi snadné.

 

B - complex
Plnidlo - rýžová mouka, transparentní želatinová tobolka,
protispékavé látky- stearan hořečnatý, oxid křemičitý,
Vitamin B5-kyselina pantothenová, Vitamin B2-Riboflavin,
Vitamin B6-Pyridoxin, Vitamin B1-Thiamin, Vitamin
B9-Kyselina listová Vitamin B12-Cobalamin

Výživové údaje v 1 kapsli
Vitamin B5 6 mg 100%
Vitamin B2 1,4 mg 100%
Vitamin B6 1,4 mg 100%
Vitamin B1 1,1 mg 100%
Vitamin B9 200 µg 100%
Vitamin B12 2,5 µg 100%

 

Vitamín C je nepostradatelný vitamín pro udržení tělesného zdraví. Chemickým názvem je kyselina L-askorbová. Vitamín je vhodný pro sportovce pro svoje antioxidační schopnosti, chrání buňky před oxidačním stresem. Vhodný doplněk jako prevence před nemoci.

ZMA chelát 100 kapslí

Složení

Vitamín C, transparentní želatinová tobolka, prášek ze šípků, protispékavá látky - stearan hořečnatý E470b, oxid křemičitý E551

Doporučená denní dávka

1x denně 1 tobolka

Výživové údaje

Položka

V jedné kapsli

RHP

Vitamín C

850 mg

960 %

Rose hips extract

40 mg

 

CO JE TO VITAMIN D3?

Vitamin D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Jedná se o v tuku rozpustný vitamín, který se syntetizuje slunečním zářením.

Cholekalciferol (D3) je přirozeně vyskytující se forma vitamínu D. Je strukturálně podobný steroidům, jako je t??t??t?r?n, cholesterol nebo kortizol.

  

CO JE V PRODUKTU VITAMIN D3?

Vitamín D3 (cholekalciferol), Olivový olej

Další látky:
Želatina, Glycerin, Čištěná voda

Složení:Vitamin E (D-alfa-tokoferyl acetát), pomocné kapslovací látky (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek).


Vitamin K2 200 natto MK-7 90 tablet

Vitamín K je nezbytný pro správné fungování těla, přispívá ke správné srážlivosti krve a také přispívá k udržení normální minerální hustoty kostí.
Je odpovědný za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což přispívá zdraví kostí.

Vitamín K2 MK-7 je forma vitaminu K2, kterou naše tělo absorbuje v nejvyšší míře. Získává se z tradičního japonského fermentovaného sójového produktu v důsledku fermentace bakterií Bacillus subtilis natto.