GymBeam Chrom pikolinát 120 tblCena: od 189 Kč / 7,13 EUR

bez príchute
189 Kč
7,13 EUR

Popis

Chrom pikolinát je účinný doplněk s obsahem chromu, který je v tomto případě navázán na kyselinu pikolinovou. Obsažený chrom přispívá ke správné látkové přeměně makroživin, a navíc pomáhá s udržením normální hladiny glukózy v krvi. Je tak ideální pro lidi, kteří chtějí pečovat o svou hladinu krevního cukru.

Chrom pikolinát je funkční doplněk, který pomáhá s udržením normální hladiny glukózy v krvi

Chrom pikolinát je funkční doplněk s obsahem chromu, známý také jako pikolinát chromitý. Tato minerální látka přispívá například k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Je tak ideální pro každého, kdo chce po této stránce o své zdraví pečovat. Výkyvy glykemie totiž mohou souviset s chutěmi na sladké, které jsou například v dietě velkým nepřítelem. Mimo to však pomáhá také s normálním metabolismem makroživin. Chrom přirozeně najdeme v naší stravě například v obilninách, ovoci či zelenině. V případě, že tyto potraviny pravidelně nezařazujete, můžete si pomoci také suplementací. Ta pomůže s přehledem pokrýt jeho celkovou doporučenou denní dávku. V tomto doplňku je chrom navázaný na kyselinu pikolinovou. Jedná se tak o funkční formu, která vám pomůže zefektivnit péči o své zdraví.

Chrom pikolinát a jeho výhody

  • je funkční doplněk s obsahem chromu
  • zajistí doporučenou denní dávku chromu
  • přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi, která může souviset s chutěmi na sladké
  • pomáhá s látkovou přeměnou makronutrientů
  • je vhodný pro vegany

Složení

Chrom pikolinát, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta *RI
Chrom 200 μg 500 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.