GymBeam Dong Quai (Andělika čínská) 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Dong Quai (andělika čínská) je funkční rostlina, kterou můžete znát také pod názvem ženský ženšen. Toto označení si vysloužila především proto, že pomáhá s péčí o ženské orgány a jejich zdraví. Navíc se řadí mezi antioxidanty, což jsou látky, které obecně pomáhají bojovat s oxidačním stresem. Extrakt z anděliky čínské je veganský, takže z jeho benefitů mohou těžit i příznivci rostlinné stravy.

Dong Quai (andělika čínská) neboli ženský ženšen je rostlinný extrakt pro péči o ženské orgány a jejich zdraví

Dong Quai (andělika čínská) je účinná rostlina, která se často označuje také jako ženský ženšen. Je to zejména proto, že se používá při péči o ženské orgány a jejich zdraví. Stejně tak je ale i pomocníkem pro celkové osvěžení těla. Navíc patří Dong Quai také mezi antioxidanty. Tyto látky mohou obecně pomoci bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. To je také důvod, proč jsou nejen mezi ženami tak populární. Extrakt z anděliky čínské má ale i další využití. Pomáhá například starat se o správné fungování krevního systému a normální stav kloubů a chrupavek. To je také důvod, proč ho používají sportovci, starší osoby a aktivní lidé, kteří chtějí věnovat maximální úsilí péči o pohybový aparát.

Velkou předností extraktu z Dong Quai neboli ženského ženšenu je, že neobsahuje žádné živočišné složky. Z benefitů této rostliny tak mohou těžit i vegani a další fanoušci rostlinné stravy. Navíc je ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají.

Dong Quai (Andělika čínská) - GymBeam

Dong Quai (andělika čínská) a jeho výhody

  • extrakt známý také jako ženský ženšen
  • obsahuje účinnou složku ligustilid
  • patří mezi antioxidanty
  • pomáhá starat se o krevní systém a normální stav kloubů
  • ideální pro péči o zdraví ženských orgánů
  • je veganský
  • má formu praktických kapslí

Složení

Extrakt z kořene anděliky čínské (Angelica sinensis) (1 % ligustilid), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z kořene anděliky čínské (Angelica sinensis) 500 mg
- Ligustilid 5 mg

Upozornění

Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.