GymBeam Extrakt z kopřivy 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Extrakt z kopřivy patří mezi účinné antioxidanty, což jsou látky, které pomáhají bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. Skvěle se však hodí také pro každého, kdo by rád pročistil a osvěžil své tělo. Pokud se chcete starat o svou obranyschopnost, kardiovaskulární zdraví či ženské orgány nebo byste rádi pečovali o prostatu, je extrakt z kopřivy perfektní volbou.

Extrakt z kopřivy - účinný antioxidant, který je vhodný při péči o vzhled, obranyschopnost a celkovou svěžest těla 

Extrakt z kopřivy (Urtica dioica) je účinný výtažek oblíbený z mnoha důvodů. Nejčastěji ho užívají ti, kteří se chtějí starat o svůj vylučovací systém, prostatu, fungování močových cest a rádi by podpořili přirozenou detoxikaci a očistu těla. Stejně tak ho používají i osoby, které celý den sedí nebo stojí a trápí je pocit těžkých nohou. Ten může obtěžovat také ženy v souvislosti s jejich cyklem. Kopřiva tak pomáhá s optimalizací menstruace a jejích doprovodných projevů. 

 

Výtažek z kopřivy může být ovšem prospěšný také pro starší osoby a sportovce, kteří nadměrně zatěžují pohybový aparát. Pomáhá totiž s péčí o klouby, který je pro zdravý pohyb velmi důležitý. A nesmíme opomenout ani schopnost kopřivového extraktu starat se o pokožku. Její kvalita totiž výrazně ovlivňuje náš vzhled a ve finále i sebevědomí. Kopřiva navíc patří také mezi funkční antioxidanty, což jsou obecně látky, které pomáhají bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. Jedná se tak o komplexní doplněk s mnoha funkcemi, který může podpořit v mnoha ohledech naše zdraví a celkovou vitalitu. 

 

Extrakt z kopřivy - GymBeam

 

Extrakt z kopřivy a jeho výhody

  • jedná se o extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica)
  • pomáhá s péčí o pohybový aparát a kardiovaskulární soustavu
  • ideální pro ty, kteří se chtějí více starat o svou pleť
  • patří mezi antioxidanty
  • skvěle se hodí pro osvěžení těla
  • podporuje přirozenou detoxikaci 
  • přispívá k péči o pohodlí během menstruace 
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

 

Složení                       

Extrakt z kořene kopřivy dvoudomé 10:1 (Urtica dioica), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.  

 

Dávkování                    

Užívejte 1 kapsli denně.

 

Tabulka nutričních hodnot                     

Nutriční hodnoty  1 kapsle
Extrakt z kořene kopřivy dvoudomé 10:1 (Urtica dioica) 500 mg

 

Upozornění                          

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.