GymBeam GABA 240 kaps.Cena: 459 Kč / 17,32 EUR


-
+

Popis

GABA obsahuje kyselinu gama-aminomáselnou, která patří mezi známá nootropika. Běžně se vyskytuje v našem mozku, kde má řadu důležitých funkcí. Jako součást doplňků stravy se používá zejména při péči o klidnou mysl, harmonický spánek a dobrou náladu nejen během náročného životního období.

GABA - funkční látka, která je oblíbená pro péči o harmonický spánek, klidnou mysl a dobrou náladu

GABA je kyselina gama-aminomáselná, která se běžně vyskytuje v našem mozku. Patří mezi inhibiční neurotransmitery, které dokážou snížit nervovou aktivitu. To se může projevit navozením pocitu klidu, relaxace, uvolnění a pozitivnější náladou. Díky tomu se tato látka nejčastěji používá při péči o klidnou mysl, harmonický spánek a dobrou náladu, což se hodí nejen během náročného životního období.

Patří také mezi oblíbená nootropika, která se spojují se soustředěním i učením. Je tak vhodná i pro studenty, kreativce, manažery a další lidi, kteří se věnují duševně náročné práci. Také ji však používají siloví sportovci, kteří se chtějí maximálně starat o optimální hladinu růstového hormonu (HGH). V tomto produktu najdete GABU ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají.

GABA a její výhody

  • je kyselina gama-aminomáselná
  • patří mezi nootropika, která se spojují s efektivní koncentrací, pamětí a učením
  • vhodná pro péči o klidnou mysl, relaxaci a harmonický spánek
  • hodí se silovým sportovcům, kteří se starají o optimální hladinu růstového hormonu
  • má formu praktických kapslí

Složení

GABA (kyselina gama-aminomáselná), protispékavá látka (stearan hořečnatý), kapsle (želatina).

Dávkování

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 kapsle)
GABA (kyselina gama-aminomáselná) 1000 mg

Upozornění

Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.