GymBeam Glukuronolakton 90 kaps.Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Glukuronolakton je známé nootropikum v praktických kapslích. Tato látka se nejčastěji používá pro podporu mozkových funkcí, jako je paměť, myšlení a koncentrace. Kromě toho je oblíbenou součástí energetických nápojů a doplňků stravy pro zlepšení sportovního výkonu. Jeho účinky ocení nejen sportovci, ale také studenti a lidé s náročným zaměstnáním.

Glukuronolakton - oblíbené nootropikum, které se užívá s cílem zlepšení paměti a koncentrace

Glukuronolakton je oblíbené nootropikum, které se užívá s cílem podpory mozkových funkcí, jako je paměť, myšlení a koncentrace. Tato látka je pro tělo přirozená, protože vzniká v játrech při metabolismu glukózy. Kromě toho je součástí všech pojivových tkáni v organismu. V menším množství se nachází také v potravinách. Ve větší koncentraci jej ale najdete v energetických nápojích a suplementech pro zlepšení sportovního a mentálního výkonu.

Tento produkt ocení sportovci i další aktivní jedinci. Dále pak také studenti a pracující lidé, kteří hledají způsob, jak zlepšit koncentraci a další mozkové funkce. Má formu praktických kapslí, které jsou vhodné i pro vegany. V jedné dávce přijmete 500 mg glukuronolaktonu.

Glukuronolakton - GymBeam

Glukuronolakton a jeho výhody

  • je známé nootropikum
  • užívá se s cílem zlepšení koncentrace a paměti
  • v jedné dávce obsahuje 500 mg glukuronolaktonu
  • vhodný pro sportovce, studenty i pracující lidi
  • má formu kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Glukuronolakton, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Glukuronolakton 500 mg RI*

*Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.