GymBeam CDP-Cholin 90 kaps.Cena: 599 Kč / 22,60 EUR


-
+

Popis

CDP-Cholin, známý i jako citikolin, patří mezi nootropika. Ty jsou spojené s péčí o mozek a kognitivní funkce, včetně paměti, koncentrace nebo schopnosti učit se. Je tak ideálním pomocníkem pro studenty, manažery a každého, komu záleží na jeho mentálním výkonu.

CDP-Cholin patří mezi nootropika, které se spojují s péčí o mozek a kognitivní funkce, jako je paměť nebo koncentrace

CDP-Cholin, nazývaný i citikolin, je účinná látka, která se v těle přeměňuje na cholin. Patří mezi nootropika, které se spojují s péčí o mozek a kognitivní funkce. Je vhodný i v případě, že chcete dbát o svou schopnost učit se, soustředit se nebo se starat o svou paměť. Může být zároveň užitečný pro všechny, kteří hledají způsob, jak budovat motivaci a mentální energii. Tato látka je navíc jednou ze třech fosfolipidů, kterými může být sumlementovaný cholin.

 

CDP-Cholin sa přirozeně vyskytuje v lidském těle a účastní se mnoha metabolických procesů, které probíhají v nervové soustavě. Hraje klíčovou roli v syntéze fosfatidylcholinu, což je hlavní složkou buněčných membrán nejen mozkových buněk. Pojí se tak s jejich optimální strukturou, pevností a funkcí. Sumplementace citikolinu může pomoci s péčí o ochranu mozku a nervových buněk, a to i v pozdějším věku.

 

Citikolin je tak látka vhodná pro všechny, kteří se chtějí starat o své mentální zdraví a výkonnost mozku.

 

CDP-Cholin a jeho výhody

  • je známý i jako citikolin
  • patří mezi nootropika
  • jedná se o způsob, kterým se sumplementuje cholin
  • je bez GMO
  • pojí se s péčí o mozek a kognitivní funkce
  • pomáhá s péčí o ochranu mozku a nervových buněk
  • je vhodný i pro vegany a vegetariány

 

Složení

CDP-cholin (citikolin), hypromelózová kapsle, maltodextrin, protispékavá činidla (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza).

 

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-2 x denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
CDP-Choline (Citicoline) 500 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření v pokojové teplotě.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.