GymBeam Taurin 500 gCena: od 159 Kč / 6,00 EUR

bez príchute
159 Kč
6,00 EUR

Popis

Taurin je neesenciální aminokyselina, která se přirozeně nachází také v našem organismu. Bývá běžnou součástí pre-workout směsí a energetických nápojů, které se používají na povzbuzení. Může ho tak ocenit každý, koho čeká psychicky či fyzicky náročný den, ať už jde o trénink, práci nebo školu.

Taurin - neesenciální aminokyselina, která bývá součástí pre-workout směsí a energetických nápojů na povzbuzení

Taurin je doplněk se 100% čistým složením a obsahem neesenciální aminokyseliny, která je běžnou součástí našeho těla. Vyskytuje se například v mozku nebo ve svalech, kde se účastní důležitých procesů spojených s jejich funkcí. Proto je důležité udržovat v těle jeho optimální hladinu. Můžete ho však najít také v přírodní potravinové formě, například v mase, rybách či mléčných výrobcích.Kromě toho je taurin známý jako běžná součást pre-workout směsí a energetických nápojů, které se používají na povzbuzení a podporu sportovního výkonu. Ve výsledku ho tak může ocenit každý, kdo potřebuje podporu během psychicky či fyzicky náročných aktivit, jako sport, učení či práce. Může být skvělou podpůrnou volbou pro studenty, lékaře, manažery, silové či vytrvalostní sportovce a podobně. Navíc je vhodný i pro vegany.

Taurin - GymBeam

Taurin a jeho výhody:

  • doplněk s obsahem neesenciální aminokyseliny taurin
  • má 100% čisté složení
  • je přirozenou součástí našeho organismu
  • bývá běžnou součástí pre-workout směsí a energetických nápojů na povzbuzení
  • oceníte ho během psychicky či fyzicky náročného dne
  • je vhodný i pro vegany

Složení

100% Taurin.

Dávkování

Přidejte 1 až 3 g taurinu do 250 - 350 ml vody nebo ovocného džusu a smíchejte v šejkru. Užívejte 1 - 2x denně, pro podporu fyzického výkonu cca 30 minut před tréninkem a můžete ho užít i po tréninku.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty v 100 g
Taurin 100 g

Upozornění

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.