Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


GymBeam Lutein 90 kaps.Cena: 249 Kč / 8,89 EUR


Popis

Lutein je známý antioxidant ve formě praktických kapslí, který pochází z extraktu rostliny jménem aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta). Lutein je žluto-oranžový pigment, který pomáhá chránit oči, avšak s přibývajícím věkem jeho koncentrace postupně klesá. Proto je důležitý jeho dostatečný příjem ze stravy. Lutein je vyhledávaný mezi lidmi, kteří usilují o udržení dobrého zraku.

Lutein - dobře vstřebatelný rostlinný antioxidant v praktických kapslích

Lutein v dobře vstřebatelné formě v praktických kapslích, která pochází z extraktu rostliny aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta). Jedná se o důležitý antioxidant, který je součástí očního pigmentu. Chrání oči před ultrafialovými paprsky a modrým světlem z obrazovek, a z toho důvodu se často spojuje se zdravým zrakem. Jeho koncentrace v oku s věkem postupně klesá a organismus si jej nedokáže sám vytvořit, proto je důležitý jeho příjem ze stravy. V doplňcích stravy je v mnohem koncentrovanější podobě a v jedné kapsli tohoto produktu tak přijmete 15 mg čistého luteinu. Je ideální pro všechny, kteří chtějí maximálně pečovat o svůj zrak. Navíc má čistě rostlinný původ, a díky tomu je vhodný i pro vegany.

Lutein - GymBeam

Lutein a jeho výhody

  • obsahuje dobře vstřebatelný lutein rostlinného původu
  • v jedné dávce je 15 mg luteinu
  • obsahuje antioxidanty
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) (80 % lutein), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) 18,75 mg
- Lutein 15 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat