GymBeam Olej z tresčích jater 90 kaps.Cena: 169 Kč / 6,38 EUR


-
+

Popis

Olej z tresčích jater obsahuje omega-3 mastné kyseliny, konkrétně kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). Ty se podílejí například na správné funkci srdce. Olej má také vysoký obsah vitaminů A a D, které jsou důležité pro imunitní systém.

Olej z tresčích jater obsahuje prospěšné omega-3 mastné kyseliny a navíc je obohacený o vitamín D a vitamín A, které přispívají ke správné funkci imunity

Olej z tresčích jater obsahuje funkční kombinaci omega-3 mastných kyselin, vitamínu A a vitamínu D. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA), které patří mezi omega-3, se podílejí na správné funkci srdce. Tento benefit však může být dosažen, pokud celkový denní příjem EPA a DHA je 250 mg. Samotná DHA navíc přispívá ke správné funkci mozku a zraku. K dosažení tohoto účinku je nutný denní příjem DHA v množství 250 mg.

Olej z tresčích jater je obohacen o vysoký obsah vitamínu A a vitamínu D. Kvalitně doplní jídelníček každého, komu záleží na jeho zdraví, protože oba tyto vitamíny jsou důležité pro správné fungování imunitního systému. Vitamín D, jehož příjem je v zimních měsících obvykle nedostatečný, se podílí na správné funkci svalů nebo na udržování zdravých kostí a zubů. Přispívá také ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu. Kromě toho vitamín A přispívá k udržení zdravé pokožky, což ocení nejen ženy, které dbají o svůj vzhled.

Přestože je v pořádku užívat tento olej kdykoli během dne, je vhodné dopřát si ho při jídle. To podporuje vstřebávání a využití omega-3 mastných kyselin i vitamínů. Jeho výhodou je, že má formu praktických kapslí, které se snadno užívají. Mohou ho využívat i lidé, kteří nekonzumují ryby, a ve stravě jim tak chybí hlavní zdroj omega-3 MK.

Olej z tresčích jater - GymBeam

Olej z tresčích jater a jeho výhody

 • vysoce kvalitní olej z tresčích jater s podílem mnoha prospěšnými látkami
 • obsahuje kombinaci omega-3 mastných kyselin, vitamínu A a vitamínu D
 • je bez GMO
 • má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin
 • přispívá ke správné funkci srdce
 • může přispívat ke správné funkci mozku a zraku při celkovém příjmu 250 mg DHA
 • přispívá ke správné funkci imunitního systému
 • podílí se na udržení zdravé pokožky a sliznic
 • přispívá ke správné funkci svalů
 • je důležitý pro správné vstřebávání vápníku a fosforu
 • přispívá k udržení zdravých kostí a zubů
 • má formu praktických kapslí

Složení

Olej z tresčích jater, vitamín A (retinyl palmitát), vitamín D3 (cholekalciferol), antioxidant (extrakt bohatý na tokoferol), softgelové kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda).

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Olej z tresčích jater 2400 mg
- DHA 240 mg -
- EPA 192 mg -
Omega 3 552 mg -
Vitamín A 720 μg 90 %
Vitamín D3 6 μg 120 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.