GymBeam Reishi (lesklokorka lesklá) 90 kaps.Cena: 191 Kč / 7,20 EUR


-
+

Popis

Reishi (lesklokorka lesklá) patří mezi houby, které obsahují množství prospěšných látek. Je spojována především s potenciálním vlivem na obranyschopnost, normální funkci oběhového systému a širokým spektrem harmonizujících účinků. Má formu praktických kapslí, takže se snadno užívá.

Reishi (lesklokorka lesklá) patří mezi houby, které jsou známé svým blahodárným vlivem

Reishi (lesklokorka lesklá), označovaná též jako Ganoderma lucidum, patří mezi populární houby, které jsou známé svým obsahem prospěšných bioaktivních látek. Je spojována zejména s možným vlivem na podporu celkové imunity. Stejně tak je dávána do souvislosti také s optimální funkcí oběhové soustavy. V některých kulturách je dokonce nazývána jako houba dlouhověkosti.

Dříve reishi patřila k vzácnějším houbám, které byly dostupné pouze pro privilegovanou čínskou společnost. Dnes už se k ní ovšem dostaneme mnohem snadněji. V přírodě se vyskytuje zpravidla na stromech a pařezech z tvrdého dřeva. Poznáte ji podle typického lesklého povrchu a tmavé barvy. V extraktech je obecně obsah bioaktivních látek koncentrovanější. Proto jsou houbové výtažky populárním způsobem, jak snadno těžit z benefitů této potraviny.

Reishi (lesklokorka lesklá) - Gymbeam

Reishi (lesklokorka lesklá) a její výhody

  • patří mezi prospěšné houby
  • spojuje se s blahodárnými účinky
  • může mít vliv na imunitu
  • zkoumá se pro svůj možný vliv na fungování oběhové soustavy
  • některými kulturami je označována jako houba dlouhověkosti
  • má formu praktických kapslí

Složení

Prášek z houby reishi (Ganoderma lucidum), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Prášek z huby reishi (Ganoderma lucidum) 1000 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.