Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Vitamín C + Zinek + extrakt ze zázvoru tablety na cucání 90 tblCena: 160 Kč / 6,04 EUR


-
+

Popis

Vitamín C + Zinek + extrakt ze zázvoru tablety na cucání jsou efektivním doplňkem na podporu zdraví a celkové vitality. Vitamín C přispívá ke správnému fungování imunitního i nervového systému či psychiky. Zinek například podporuje zdraví vlasů, nehtů či pokožky. Přítomný zázvor je bohatý na různé bioaktivní látky.

Vitamín C + Zinek + extrakt ze zázvoru tablety na cucání - efektivní doplněk na podporu zdraví a celkové vitality

Vitamín C + Zinek + extrakt ze zázvoru tablety na cucání patří k funkčním doplňkům na podporu celkového zdraví a vitality. Obsahují kyselinu l-askorbovou (vitamín C), který se podílí na mnoha biologických procesech. Je oblíbený zejména díky širokému spektru účinků na náš organismus. Přispívá totiž ke správnému fungování nervového a imunitního systému. Ve druhém případě dokonce i během intenzivní tělesné námahy a po ní.Kromě toho ho oceníte i během náročných dnů, protože má vliv na psychiku, ale také na snížení únavy a vyčerpání. Tuto schopnost doplňuje i fakt, že vitamín C přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, kterou pak využíváme během každodenních činností i při sportu. Vitamín C je však oblíbený i díky tomu, že podporuje funkci kostí a chrupavek.Za kratší konec rozhodně netahá ani přítomný zinek. Jedná se esenciální minerální látku, která je součástí stovek biochemických reakcí v našem těle. Přispívá například ke správné látkové přeměně makronutrientů, včetně sacharidů, které patří k hlavním živinám ve stravě. Navíc jsou zdrojem energie, bez které by se neobešel žádný sportovec ani milovník aktivního životního stylu. Nejen oni ocení také fakt, že zinek podporuje zdraví kostí a syntézu bílkovin, které jsou zase důležité například pro růst a udržení svalů. Muži ho zvlášť ocení z důvodu, že má vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi.Ten se podílí na mnoha procesech v organismu a ovlivňuje tak například velikost a sílu svalů. Zinek kromě toho podporuje plodnost a reprodukční funkci. Dámy zase může zaujmout zinek díky svému vlivu na udržení zdravé pokožky, vlasů či nehtů. Oslovit však dokáže i studenty, lidi pracující v kanceláři či každého, kdo tráví hodně času před displejem mobilu nebo počítačem, jelikož přispívá také k udržení dobrého zraku.Spolu s vitamínem C patří k antioxidantům, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Efektivní složení uzavírá přítomný extrakt ze zázvoru. Díky široké škále účinků se používá zejména v různých tradičních kulturách, protože obsahuje mnoho bioaktivních látek. Ve výsledku tak získáte obsahově výborně vyvážený doplněk, který můžete cucat kdykoliv během dne. Navíc je vhodný i pro vegany.

Vitamín C + Zinek + extrakt ze zázvoru tablety na cucání a jejich výhody

 • patří k funkčním doplňkům na podporu celkového zdraví a vitality
 • obsahují antioxidanty v podobě vitamínu C a zinku
 • přispívají ke správnému fungování nervového a imunitního systému
 • mají vliv na psychiku, snížení únavy a vyčerpání
 • přispívají také ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
 • podporují funkci kostí a chrupavek
 • přispívají ke správné látkové přeměně makronutrientů
 • podporují syntézu bílkovin
 • mají vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • přispívají k plodnosti a správné reprodukční funkci
 • mají vliv na udržení zdravé pokožky, vlasů či nehtů
 • v jejich složení nechybí zázvor, který obsahuje mnoho bioaktivních látek, vitamínů a minerálů
 • jsou vhodné i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (sorbitol, isomalt), sladidlo (sorbitol, isomalt, sukralóza), askorbát sodný, vitamín C (kyselina L-askorbová), glukonát zinečnatý, aroma, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), extrakt ze zázvoru (Zingiber officinalis).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu na cucání denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta RI
Vitamín C

500 mg

625% *RI

Extrakt ze zázvoru (Zingiber Officinalis) 5 mg

-

Zinek 10 mg

100% *RI

*Referenční příjem průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let a pro osoby citlivé na některou z látek v produktu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu do 25°C, mimo sluneční záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.