GymBeam Vitamín K2 (menachinon) 90 kaps.Cena: 229 Kč / 8,64 EUR


-
+

Popis

Vitamín K2 (MK-7, menachinon) je biologicky nejaktivnější forma vitamínu K v podobě účinných kapslí. Přispívá ke správné srážlivosti krve a udržení zdravých kostí.

Vitamín K2 (menachinon) pro zajištění správné srážlivosti krve a udržení zdravých kostí

Vitamín K2 (menachinon), známý také jako MK-7, je jedním ze tří druhů vitamínu K, přičemž jde o jeho biologicky nejaktivnější formu. Účinně totiž přispívá ke správné srážlivosti krve a udržení zdravých kostí. Funguje synergicky s vápníkem a vitamínem D3, proto se doporučuje konzumovat tyto složky současně. 

      

Vitamín K2 se běžně vyskytuje také v živočišných a fermentovaných potravinách. Najít ho můžete v hovězím mase, jogurtech, mléce či měkkých sýrech. Na to, abyste však přijali jeho optimální množství, musí být přijat také z jiných zdrojů. Vitamín K2 (menachinon) je ve formě účinných kapslí a je vhodný i pro vegetariány a vegany.

      

Vitamín K2 - GymBeam

          

Vitamín K2 (menachinon) a jeho výhody

  • biologicky nejaktivnější forma vitamínu K (MK-7)
  • přispívá ke správné srážlivosti krve
  • udržuje zdraví kostí
  • je ve formě kapslí
  • je vhodný i pro vegetariány a vegany 

                               

Složení

Vitamín K2 (menachinon-7, MK-7), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle. 

     

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.   

            

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Vitamín K2 (menachinon-7), MK-7 100 μg

                       

Upozornění

V případě, že užíváte antikoagulanty, poraďte se před užíváním se svým lékařem. Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.