AKCE

Hitec nutrition Creasteron upgrade 2640 g + 60 kapslí

Hitec nutrition Creasteron upgrade 2640 g + 60 kapslíCena: 1 699 Kč / 64,11 EUR

citron
1 699 Kč
64,11 EUR
pomeranč
1 699 Kč
64,11 EUR
tropické ovoce
1 699 Kč
64,11 EUR
višeň
1 699 Kč
64,11 EUR

Popis

Creasteron upgrade 2640 g + 60 kapslí

CREASTERON poprvé kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy, přičemž současně forsíruje i odbourávání tuků. Výsledkem tohoto působení je dramatická výstavba beztukové svalové hmoty (3-5 kg), vzestup síly a rychlosti o cca 30%, což bylo dříve možné dosáhnout pouze skládáním velkého množství kreatinových přípravků, aminokyselin, proteinových doplňků, prohormony (volně nedostupných) a spalovačů tuků .

Vysokokomplexné složení CREASTERONU Vám dodává v jedné porci 4g kreatinu, 32g aminokyselinové matrix, volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínovej frakce ze syrovátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémně rychle vstřebatelných vysokomolekulárních glukózových polymerů pokud tomu hypoglykemickou ko-substrátovou matrix obsahující prekurzory pro syntézu ATP.

CREASTERON kryje nejen potřebu výstavbových a regeneračních procesů silového resp. rychlostního sportovce po tréninku / zápase, ale prostřednictvím inzulínem navozené endogenní syntézy tzv.. "GLUT - 4-transportních proteinů" a ATP prekurzorů navozuje přirozený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vede k tomu, že výstavbové substráty jsou vtlačena do svalových buněk, kde se rychle a masivní transformují na tělesné a svalové bílkoviny.

Snížený podíl sacharidů zvyšuje kapacitu CREASTERONU při spalování tuků, takže CREASTERON je vhodný i pro sportovce s tendencí k ukládání tuků při současné maximální svalové výstavbě. Každý silový sportovec chce dosáhnout maximální sílu, rychlost a svalovou hmotu za zlomek tělesného tuku.

Jak však ukazují zkušenosti, trénují prakticky všichni špičkoví sportovci stejně dobře, vyživují se však skoro vždy stejně špatně (snad jen s výjimkou bodybuilder, kteří skutečně dávají pozor na správnou výživu a sahají (jak pravidelně ukazují dopingové skandály) po anabolika, k steroidům pro maximálně zvyšování své výkonnosti.

Mnohé farmaceutické anabolika jsou však nejen ilegální, nepovolené, ale vedou k poškození zdraví, pokud jsou užívány mladými sportovci, sportovkyněmi nebo nekontrolovaně.

Naproti tomu s CREASTERONEM je možný takový legální masivní růst svalstva a síly, že u sportovců, kteří namísto doporučené 6-8 týdenní doby užívání CREASTERONU užívají ještě 20g kreatinu navíc, dochází k takovému masivnímu růstu svalstva, že klouby a šlachy nemají čas se přizpůsobovat svalovému růstu. (Nepřeceňujte se, ale rozdělte si růst síly a svalstva na 4-8 týdnů aby se Vaše klouby stihli přizpůsobit vyššímu zatížení).

Nutričně - fyziologický základ pro dramatický růst síly, svalstva při současném odbourávání tuků.

* CREASTERON obsahuje vše, co potřebuje lidský organismus pro anabolický metabolismus, resp. svalovou výstavbu
* všechny substráty v CREASTERON působí synergicky, navzájem se potencují působením inzulinu a testosteronu
* inzulinogénne aromatické extrakty se starají o to, že sacharidy se neukládají jako tělesný tuk, ale jsou vtahovány do energetického ATP-cyklu a využívány jako energetický substrát pro svalovou výstavbu.


Účinné substráty v produktu CREASTERON:

vitamíny
minerální látky / stopové prvky
inzulinogénne substráty
modulátory tvorby testosteronu
látky snižující kortizol-aromatázu
modulátory růstového hormonu
ATP Prekurzory
substráty s objemovým účinkem
modulátory asimilace / zabudování
anabolické ergogeniká (látky zvyšující výkon)
modulátory metabolismu tuků
anabolické aminokyseliny
modulátory regenerace
adaptogeny
substráty na ochranu kloubů


Co můžete očekávat od CREASTERONU?

Pokud jste předtím ještě neužívali kreatin, nebo jste měli delší přestávku v užívání, jsou vaše kreatinové zásoby prázdné, můžete vybudovat během 6-8 týdnů až 3-5 kg čisté svalové hmoty, ztratit cca 1-2 kg tělesného tuku a získat cca 30 - 40% svalové síly!!

Dříve často používaná nasycovací fáze s užíváním vysokých dávek kreatinu v prvním týdnu není během užívání CREASTERONU vhodná, protože nárůst síly a výkonnosti by měl být rozdělen na více týdnů, aby vaše klouby, šlachy a vazy měly čas se přizpůsobit zvýšenému zatížení.

Pokud jste již kreatin užívali a vaše kreatinové zásoby jsou naplněny, nemůžete při druhé, třetí a dalších dózách očekávat výše nárůsty, ale můžete počítat s konstantním růstem solidní svalové hmoty 3-5 kg za rok!

CREASTERON je All-in-one složení které obsahuje všechny bazálně substráty potřebné pro maximální růst síly a svalstva. Principiálně nepotřebujete více žádné jiné doplňky, protože s produktem CREASTERON dosáhnete 80% Vaší geneticky dané výkonnosti. Při dobré a vyvážené výživě jsou jiné doplňky nutné nebo smysluplné pouze tehdy, pokud jste soutěžní sportovec s nejvyššími ambicemi, nebo máte individuální problémy (nízká hladina testosteronu, rychlá oxidace aminokyselin, rychlá nebo pomalý metabolismus). V těchto případech je vhodné přidat další suplementy - Anabol Amino, Testoplast, bílkovinné koncentráty a pod.

CREASTERON obsahuje více než 60 substrátů

* 23,5 g enzymaticky hydrolyzovaných sacharidů
* kreatin v dávce 4 g na porci, která je plně dostatečná a optimální
* jak novinku obsahuje:
* směs aminokyselin ze syrovátkového izolátu (beta laktoglogulínová frakce), volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny - 34,5 g na porci
* směs trávicích enzymů (papain, bromelain, laktáza)
* cholin a L-karnitin

Výhody, které přináší CREASTERON:
* všechny výstavbové substráty v jednom produktu nárůst síly o 30 - 35%
* dramatický nárůst svalového objemu
* úbytek 1-2 kg tělesného tuku
* absolutně odtučněný svalový růst
* zvýšení hladiny testosteronu, hlavně volného (aktivního) testosteronu
* zvýšení hladiny růstového hormonu (STH)
* anabolická modulace inzulínem
* nižší inzulínová rezistence
* faktor "antiaromatáza" pro definování
* snížení hladiny kortizolu (působí antikatabolicky)
* optimalizaci ukládání glykogenu (více energie)
* zvýšení sexuální výkonnosti
* posílení imunity
* zlepšení regenerace
* má optimální poměr cena / účinek

CREASTERON může úspěšně nahradit kreatinové, bílkovinné a bílkovino-uhlovodanové přípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormonů!

Přípravek obsahuje složky, nezbytné pro rychlou resyntézu ATP (energie): kreatin monohydrát, ribóza, inosin a transportéry kreatinu jako jsou: taurin, 4-hydroxyisoleucin (extrakt z pískavice, řecké seno) a D-pinitol (extrakt ze sójových bobů). CREASTERON dodává organismu bílkoviny a uhlovodany v optimálních poměrech. Bílkovinnou složkou je zde izolát syrovátkové bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny a izolát sójové bílkoviny.

CREASTERON je zdrojem antikatabolik: větvené aminokyseliny BCAA, glutamin, taurin a látky zvětšující zavodnění svalových buněk, jako jsou: glutamin, taurin, kreatin. Vysokomolekulární glukózový polymer umožňuje doplnění nedostatků svalového glykogenu po tréninku. V přípravku použité rostlinné extrakty doplňují působení bílkovin, aminokyselin a kreatinu, čímž urychlují nárůst beztukové svalové hmoty.

CREASTERON je považován jako alternativa ke steroidům.
Složení:
Složení: hydrolyzát kukuřičného škrobu, směs aminokyselin (L-leucin,L-valin, L-histidin hydrochlorid, L-isoleucin, L-fenylalanin, L-methionin,L-threonin, L-lysin hydrochlorid), mléčné bílkoviny, Beta-laktoglobulín- izolát syrovátkové bílkoviny, dextróza monohydrát, kreatin malát, regulátor kyselosti: kyselina jablečná a kyselina citrónová, glycin, aroma, L-glutamin, taurin, citrát sodný, hydrolyzovaný kolagen (hovězí), L-karnitin-L- tatrát, D-ribosa, inosin, Garcinie kambodžská (prášek ze slupek ovoce), citrát draselný, pískavice řecké seno (ze semene), hořečnatá sůl kyseliny citrónové, vápenatá sůl kyseliny citrónové, L-arginin hydrochlorid, směs vitamínů : [(kyselina L-askorbová, niacin (amid kyseliny nikotinové), DL-alfa-tokoferol-acetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinyl-acetát, kyselina listová, D-biotin, phytomenadione, cholekalciferol, kyanokobalamin], extrakt Polygonum cuspidatum (Křídlatka japonská – kůra), komplex glukosamin-fosfátů (ze skořápek korýšů) a chloridu draselného, středně nasycené triglyceridy (MCT) z kokosového oleje a oleje z palmových jader, extrakt z Maky (kořen), vápenaté soli kyseliny fosforečné, bovinní želatina (kapsle), D-pinitol, sladidla: sukralóza, cholin bitartrát, inositol, extrakt ze špenátových listů, emulgátor: lecitin, citrát zinečnatý, směs enzymů [laktáza (Aspergillus Oryzae), papain (papája), bromelain (ananas)], protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, difosfát železa, barvivo: beta-karoten (pomerančová příchuť, příchuť exotické ovoce), karmín (višňová příchuť), oxid titaničitý, síran manganatý, extrakt ze semena pepře, síran měďnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, jodid sodný.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1306 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 36 g
Tuky 1.1 g
Z toho cukry 10.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Bílkoviny - proteiny 38 g
Energetická hodnota 308 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Fosfor 91 mg
Hořčík 114 mg
Vitamín B1 - thiamin 3.8 mg
Vitamín B12 - kobalamin 8.5 mg
Vitamín B2 4.8 mg
Vitamín B3 - niacin 55 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová 20 mg
Vitamín B6 - pyridoxin 4.8 mg
Vitamín B7 - biotin 170 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová 682 mcg
Vitamín C 568 mg
Vitamín K 0.256 mg
Chrom 170 mcg
Jód 57 mcg
Mangan 2.3 mg
Měď 1.1 mg
Molybden 91 mcg
Selen 114 mg
Vápník 227 mg
Železo 5.7 mg
Zinek 17 mg
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
Kyselina asparagová 1080 mg
L-Alanin 739 mg
L-Arginin 1136 mg
L-Cystein 398 mg
L-Fenylalanin 1364 mg
L-Glutamin 5682 mg
L-Glycin 3977 mg
L-Histidin 1136 mg
L-Hydroxylysin 57 mg
L-Hydroxyprolin 284 mg
L-Isoleucin 1136 mg
L-Leucin 9091 mg
L-Lysin 1136 mg
L-Methionin 966 mg
L-Prolin 625 mg
L-Serin 398 mg
L-Threonin 852 mg
L-Tryptofan 227 mg
L-Tyrosin 398 mg
L-Valin 3409 mg
Taurin 2273 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Cholin Bitartrát 136 mg
Creatine Malate 4.5 g
D-glukóza monohydrát 17045 mg
D-pinitol 227 mg
Extrakt z černého pepře 5.9 mg
Garcínie kambodžská 1136 mg
Glukosamin sulfát 568 mg
Hydrolyzovaný kolagen 1705 mg
Inosin 1136 mg
Inositol 57 mg
L-Karnitin tartrát 1670 mg
Maca extrakt 398 mg
Pískavice řecké seno 909 mg
Ribóza 1136 mg
Steroidní saponiny 455 mg
Trávicí enzymy 34000 mcg
Volumaize (Proprietary Myocellular expansion matrix - infused with designer glycogen super compesation polymers) 19318 mg
Dávkování:
86 g přípravku (4 plné odměrky) rozpusťte ve 400 ml vody. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje. Tréninkové dny: používejte 1 denně ihned po tréninku. Netréninkové dny: používejte 1 denně ráno po probuzení. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje.