OstroVit Pharma Vitamin A + E drops 30 mlCena: 171 Kč / 6,45 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamin A + E drops 30 ml

Moderní doplněk stravy v kapkách určený pro ženy a muže, kteří chtějí pečovat o svůj vzhled. Díky kombinaci dvou, pro organismus klíčových vitamínů, které vyživují a chrání pokožku před oxidativním stresem, může přípravek přispět k výraznému zlepšení vzhledu.
Jedna doporučená denní dávka tohoto doplňku obsahuje až 800 µg vitaminu A a 36 mg vitaminu E. Toto množství účinných látek vám umožní efektivně doplnit jejich hladinu v těle.

Vitamín A je důležitý antioxidant, který podporuje zdraví našeho zraku, je důležitý pro tvorbu zrakového pigmentu (rodopsinu), který se využívá za nízkého osvětlení, podporuje růst a vývoj buněk a sliznic, má vliv na krvetvorbu a imunitu.

Vitamín E je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a narušením buněk volnými radikály. Také se podílí na syntéze antikoagulancií, udržování správné propustnosti buněčných membrán a snižování shlukování krevních destiček, díky čemuž může přispívat k prevenci krevních sraženin. Kromě toho se podílí na ochraně červených krvinek a přenosu nervových signálů po celém těle.
Složení:
MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem z olejnatých semen Guineje, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), retinylacetát (vitamín A).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín A0.8 mg
Vitamín E36 mg
Dávkování:
Před použití dobře protřepejte. Odměřte 6 kapek na čajovou lžičku nebo rozpusťte v tekutině při pokojové teplotě (voda, čaj, džus).