OstroVit Vitamin D3 8000 IU + K2 60 tabletCena: 221 Kč / 8,34 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 8000 IU + K2 60 tablet

OstroVit Vitamin D3 8000 IU + K2 je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem vitaminu D3 a vitaminu K2 v lidském těle nejlépe vstřebatelném MK-7. Jde o přípravek ve formě snadno polykatelných tablet, vytvořený pro osoby vyznačující se zvýšenou poptávkou po cenných mikroživinách.

Zdroj vitaminu D3 a K2 - Jedna tableta doplňku stravy obsahuje 8000 IU cholekalciferolu a 200 ug menachinonu-7-MK-7, což je nejlépe vstřebatelná forma vitaminu K2 lidským tělem.
1 porce = ¼ tablety.
Účinnost - Balení přípravku vystačí na 240 porcí doplňku stravy.
Pohodlná forma - Produkt dostupný ve formě snadno polykatelných tablet zajišťuje bezproblémový přísun doplňku.
OstroVit Vitamin D3 8000 IU + K2 - bohatý zdroj cenných látek
Vitamín D3, také známý jako cholekalciferol, je steroidní organická chemická sloučenina, která patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Asimilace složky tedy úzce souvisí s přítomností tuků v každodenní stravě. Vitamin D3 je látka, která se do těla dostává potravou (nachází se mj. v tučných mořských rybách), ale i syntézou kůže. Ukládá se však především v tukové tkáni a játrech.

Vitamin K2, označovaný jako menachinon, je organická chemická sloučenina klasifikovaná jako vitamin rozpustný v tucích. Vitamin K2 se v lidském těle ukládá především v játrech. Mohou ho produkovat bakterie přítomné v trávicím systému, dodávané tělu s potravou (nachází se v rostlinných i živočišných produktech), stejně jako ve formě doplňků stravy. Vitamin K2 MK-7 použitý v přípravku OstroVit je formou sloučeniny, která se nejlépe vstřebává lidským tělem, což má pozitivní vliv na kvalitu doplňku stravy. Součástí produktu je také vitamín D3, který působí synergicky s vitamínem K2, což pozitivně ovlivňuje účinnost suplementace.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Vitamin D3 8000 IU + K2
Vitamin D obsažený v přípravku přispívá k udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti svalů a navíc podporuje správnou funkci imunitního systému. Sloučenina také pomáhá při správném vstřebávání a využití vápníku a fosforu a při udržování správné hladiny vápníku v krvi. Látka se také podílí na procesu buněčného dělení.

V doplňku stravy najdete také vitamín K, který přispívá ke správné srážlivosti krve a pomáhá udržovat zdravé kosti.
Složení:
Čistá hmotnost produktu: 17 g
Počet porcí na nádobu: 240
Velikost porce: ¼ tablety
Účinné látky 1 porce (¼ tablety) % RI* 1 tableta % RI*
Vitamin D 50 µg / 2000 IU 1000 % 200 µg / 8000 IU 4000 %
Vitamín K 50 µg 67 % 200 µg 267 %
*RI - Referenční příjem
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B1 - thiamin1.1 mg
Vitamín B12 - kobalamin2.5 mg
Vitamín B21.4 mg
Vitamín B3 - niacin16 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová6 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Vitamín B7 - biotin50 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová200 mcg
Vitamín C80 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (¼ tablety) denně. Před použitím je vhodné provést krevní test 25- (OH) D a výsledky testu konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem. Výrobek je určen pro dospělé. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy, kojící matky a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.