-10 %

Image

Viridian Malic Acid 90 kapslíCena: 365 Kč / 13,52 EUR


Popis

Malic Acid 90 kapslí

Malic Acid (kyselina jablečná)
Kyselina jablečná je velmi účinným katalyzátorem/urychlovačem vstřebávání, využití a přeměny současně podávaných suplementů, například kreatinu. Kromě toho je kyselina jablečná přeměňována v tzv. citrátovém cyklu na pyruvát, který souvisí se svalovou energií.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Fyzickou vytrvalost a koncentraci
- Podporu silového tréninku
- Detoxikaci

Čistota produktu
•Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
•Všechny složky jsou 100% aktivní
•Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)
•Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
•Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
•Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Kyselina jablečná500 mcg
obal kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)100 mg
Dávkování:
Standardní způsob: 1-3 kapsle denně během jídla. 1 dávka odpovídá 1-3 kapslím. Balení obsahuje 30-90 dávek. Podpora vstřebávání kreatinu: Berte 2-4 kapsle průběžně během dne, vždy s dávkou kreatin monohydrátu a transportních sacharidů. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě.