VitaHarmony Herpex sérum při oparech 8mlCena: 143 Kč / 5,40 EUR


-
+

Popis

Herpex sérum při oparech 8ml

HerpeX je bylinný přípravek s vysokým množstvím rostlinných olejů a silic. Obsahuje spoustu látek přírodní povahy s antimikrobiálními účinky, jako je například Tea tree, manuka, meduňka, lékořice, yzop a Echinacea.

Přípravek je vhodné aplikovat při péči o rty již při prvních příznacích pálení, brnění a svědění rtů. Při včasném zaregistrování prvních příznaků vznikajícího oparu a aplikování bylinného séra je větší pravděpodobnost zabránění vzniku nepříjemného oparu a jeho šíření.

Herpetické viry a mezi nimi nejznámější virus Herpes simplex je virus zodpovědný za svědivé opary na rtech a jiných částech obličeje a těla. Jeho nevýhodou je, že po prvotní nákaze zůstává v lidském organismu a při každém oslabení organismu se reaktivuje a dojde k výsevu oparu. Je proto důležité dbát i na prevenci, jelikož každé oslabení imunity může být důvodem vzniku oparu.
Složení:
Ingredients (INCI): Aqua, Polysorbate 80, Alcohol Denat., Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Chlycyrrhiza Glabra Root Extract, Hyssopus Officinalis Extract, Echinacea Purpurea Extract, Geraniol, Citronellol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Citral, Farnesol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool.
Dávkování:
Potřete roztokem cílové místo několikrát denně již po prvních známkách zvýšené citlivosti rtů (brnění, pálení, svědění). Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chráňte před mrazem. Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura. Nepoužívejte u dětí.