Amix Osteo Anagenesis 240 kapslíCena: 717 Kč / 27,04 EUR


-
+

Popis

Osteo Anagenesis 240 kapslí Amix

Osteo Anagenesis
Vysoce efektivní kombinace Glukosaminu, Chondroitinu, MSM, Salicínu a Boswellie, která vám pomůže ochránit vaše sportem zatížené klouby.

Glukosamin je základním stavebním kamenem kostí, chrupavek, vazů a šlach. Chondroitin je derivát glukosaminu, který podporuje pevnost a pružnost všech pojivových tkání v těle. Extrakt z pryskyřice indického stromu Boswellia Serrata obsahuje boswellové kyseliny, které podporují zdravý tok krve do kloubů a působí blahodárně při chronických zánětech pohybového ústrojí. White Willow Bark (Salicin) a MSM výrazně napomáhají snižovat bolest, redukovat záněty a otoky kloubů. Salicin je přirozená forma Aspirinu.
Složení:
Osteo Anagenesis obsahuje: Glukosamin sulfát , želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), Chondroitin sulfát, MSM , Boswellia Serrata extrakt, Extrakt bílé vrbové kůry (salicin), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), magnesium stearate, silicon dioxide
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1084.9 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 44.9 g
Tuky 5.9 g
Bílkoviny - proteiny 7.6 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Boswellia serrata extrakt 100 mg
Chondroitin sulfát 150 mg
Extrakt z kůry bílé vrby 50 mg
Glukosamin sulfát 300 mg
MSM – methylsulfonylmethan 150 mg
Dávkování:
Osteo Anagenesis Základní denní dávka jsou 2 kapsle podávané mezi jídly.