AmixPro Can CellUp preworkout functional drink 500 mlCena: 40 Kč / 1,51 EUR

cherry berry
40 Kč
1,51 EUR
pepino apple
40 Kč
1,51 EUR
tropical breeze
40 Kč
1,51 EUR

Popis

Can CellUp preworkout functional drink 500 ml

Energetický osvěžující sycený nápoj vynikající chuti s vysokým obsahem kofeinu, citrulinu, Beta Alaninu a taurinu.

Je obohacený o vitamíny skupiny B (B2,B5,B6), které přispívají se snížení míry únavy a vyčerpání. Obsažené látky podporují nabuzení před tréninkem nebo jinou fyzickou aktivitou.

Obsažené látky:
- Kofein příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě, který se užíváním ve větším množství stává drogou.
- Citrulin je jedním z nejefektivnějších sportovních suplementů, využívaných zejména v boji proti fyzické únavě, ke zvýšení síly i podpoře regenerace. Dále zvyšuje produkci oxidu dusnatého, podporuje syntézu bílkovin a využití esenciálních aminokyselin.
- Taurin je důležitý pro správné fungování nervového systému. Zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů a pomáhá lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk. Potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání.
- Beta Alanin zabraňuje tvorbě kyseliny mléčné. Tento efekt napomáhá k prodloužení časového intervalu tréninku, oddaluje únavu a vyčerpání organismu. Je zodpovědný za pocit štípání po celém těle!
- D- Glukuronolactone je látka přirozeně se vyskytující v lidském těle, protože vzniká v játrech při metabolismu glukózy. Je také velmi oblíbené nootropikum, které se užívá s cílem podpory mozkových funkcí, jako je paměť, myšlení a koncentrace. Glukuronolakton ocení především sportovci, studenti a lidé s náročnou fyzickou i psychickou prací pro zlepšení sportovního i mentálního výkonu.
- Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která v těle podporuje tvorbu hormonu adrenalin. Tím výrazně stimuluje činnost kardiovaskulárního systému, podporuje spalování tuků a navíc zvyšuje výkon při zátěžových (sportovních) činnostech. Pozitivně ovlivňuje také centrální nervový systém a to podporou tvorby endorfinu, čímž zlepšuje náladu a motivaci pro cvičení.
- B2 je významnou látkou, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. V organismu vykazuje antioxidační aktivitu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Uplatňuje se při metabolismu železa v krvi a pomáhá k udržení normálních červených krvinek. Má vliv na kvalitu pokožky a zraku.
- B5 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu (podílí se na využití tuků, sacharidů a bílkovin), normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, k normální mentální činnosti.
- B6 je nezbytný pro zpracování a tvorbu bílkovin. Významnou roli hraje také v krvetvorbě při tvorbě hemu, molekuly, která přenáší kyslík. Ovlivňuje funkce nervového systému. Dále má vliv na kvalitu kůže, zúčastňuje se také metabolismu cukrů.
Složení:
Cherry berry: čištěná voda, L-citrulin malát, oxid uhličitý, CarnoSyn® Beta-Alanin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; taurin, regulátor kyselosti: citrát sodný, D-glukuronolakton, N-acetyl L-tyrosin, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; kofein, aroma, sladidlo: sukralóza; antioxidant: kyselina askorbová; sladidlo: acesulfam-K; kyselina pantotenová (vitamín B5), riboflavin (vitamín B2), pyridoxin HCl (vitamín B6).

Tropical: čištěná voda, L-Citrulin malát, CarnoSyn® Beta Alanin, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Taurin, regulátor kyselosti: citrát sodný; D-Glukuronolakton, N-Acetyl L-Tyrosin, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; kofein, aroma, sladidlo: sukralóza, antioxidant: kyselina askorbová; sladidlo: acesulfam K; B5 (kyselina panthotenová), B2 (riboflavin), B6 (pyridoxin).

Pepino apple: čištěná voda, L-Citrulin malát, CarnoSyn® Beta Alanin, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Taurin, regulátor kyselosti: citrát sodný; D-Glukuronolakton, N-Acetyl L-Tyrosin, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; kofein, aroma, sladidlo: sukralóza, antioxidant: kyselina askorbová; sladidlo: acesulfam K; B5 (kyselina panthotenová), B2 (riboflavin), pyridoxin HCl (vitamín B6).
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota 22.8 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 0 g
Sůl 0.02 g
Tuky 0 g
Z toho cukry 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Bílkoviny - proteiny 0.2 g
Energetická hodnota 5.4 kCal
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín B2 1.5 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová 6 mg
Vitamín B6 - pyridoxin 1.5 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Taurin 1000 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
D- Glukuronolactone 500 mg
Kofein anhydrate 200 mg
L-citruline malate 4000 mg
N-Acetyl Tyrosine 500 mg
CarnoSyn® Beta – alanin 1500 mg
Dávkování:
Maximálně jednu plechovku denně. Nejlépe 30 minut před fyzickou zátěží či jinou aktivitou. Upozornění: Během užívání tohoto produktu omezte používání léků, potravin nebo nápojů obsahující kofein, protože příliš mnoho kofeinu může způsobit nervozitu, podrážděnost, nespavost a příležitostně rychlý srdeční tep. Nepoužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojící. Výrobek není určen pro děti.