ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tobCena: 149 Kč / 5,62 EUR


-
+

Popis

Kombinace vysoce koncentrovaného zdroje vitamínu C v podobě kyseliny l-askorbové s účinnými rostlinnými extrakty vitamin C přirozeně obsahujícími.

ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tob - Popis produktu

Kombinace vysoce koncentrovaného zdroje vitamínu C v podobě kyseliny l-askorbové s účinnými rostlinnými extrakty vitamin C přirozeně obsahujícími. Třapatka nachová (Echinacea) podporuje přirozenou obranyschopnost a přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Vitamin C je důležitou látkou, kterou si tělo nedokáže samo tvořit. Jedná se o vitamin, terý v organismu plní širokou škálu fyziologických funkcí. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí, přispívá ke správné funkci imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa.

ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tob - Dávkování

  • 1 tobolku užijte s jídlem a zapijte větším množstvím vody

ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tob - Hodnoty

1 tob (% RHP)
vitamín C (kyselina l-askorbová) 600 mg (750 %)
šípkový prášek extrakt 20 mg
třapatka nachová extrakt 20 mg

RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)

ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tob - Složení

Vitamin C (kyselina l-askorbová), rostlinná tobolka (HPMC), protispékavá látka: stearan hořečnatý, třapatka nachová extrakt, šípkový prášek extrakt.

ATP Vitality Vitamin C 600 mg 90 tob - Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučné dávkování.