Best body nutrition Vital drink Zerop 500 mlCena: od 199 Kč / 7,51 EUR

malina
235 Kč
8,87 EUR

Popis

Vital drink Zerop 500 ml

Vynikající nápoj se sníženým podílem sacharidů a zcela bez cukru!

Ovocná šťáva je navíc obohacena o vitamíny B1, B6 a niacin. Vitamíny jsou základní živiny. Tělo si je nedokáže samo vyrobit; musí mu být zpřístupněno prostřednictvím potravin nebo doplňků.
Obsažené vitamíny B1, B6 a niacin přispívají k normální funkci nervového systému a normálnímu energetickému metabolismu.
Dobře fungující energetický metabolismus je důležitý pro výrobu energie, což má zase velký význam pro udržení základních funkcí v těle. Vitamíny B6 a niacin navíc snižují únavu a vyčerpání.

Jedná se o 2. nejprodávanější koncentrát na Amazonu po SODA STREAM.
Složení:
Voda, okyselující látka (kyselina citrónová), příchuť, sladidlo (cyklamát, acesulfam K, sacharin), stolní sůl, 1% broskvová šťáva z koncentrátu broskvové šťávy, fruktóza, zahušťovadlo (xanthanová guma), nikotinamid, konzervační látka ( sorbát draselný), pyridoxin-hydrochlorid, thiaminmononitrát.

*Výživové údaje pro příchuť ledový čaj s broskví.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 166 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 3.4 g
Sůl 1.7 g
Tuky 0.5 g
Z toho cukry 0.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Bílkoviny - proteiny 0.5 g
Energetická hodnota 39 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Vitamín B1 - thiamin 6.6 mg
Vitamín B3 - niacin 96 mg
Vitamín B6 - pyridoxin 8.4 mg
Dávkování:
Koncentrát je ideální přísada do vody. Můžete si snadno a rychle vyrobit lahodné ovocné nápoje sami. Koncentrát je vhodný také pro použití v zařízeních, která přidávají do vody CO 2. Na jednu dávku se 5 ml (= 1 x zdvih dávkovače) smíchá se 400 ml vody. Je vhodný zejména pro trénink nebo mezi nimi k pokrytí potřeby tekutin.