BioTech L-Lysine 90 cpsCena: 223 Kč / 8,42 EUR


-
+

Popis

Doplněk stravy v kapslích s obsahem esenciálních aminokyselin L-Lysin.

BioTech L-Lysine 90 cps - Popis produktu

L-lysin je všestranná esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí vyrobit nebo si ji dokáže vyrobit jen v nedostatečném množství. Proto je zvláště důležité dodávat ji z externích zdrojů, nejlépe v optimálním množství a poměru. L-lysin (spolu s L-leucinem) patří do skupiny čistě ketogenních aminokyselin!  Nachází se především v potravinách bohatých na bílkoviny, jako jsou mléčné výrobky, maso, vejce. L-lysin lze snadno nahradit vyváženou stravou a kvalitními živinami, ale v některých případech (např. u těch, kteří vyznávají veganský životní styl) může být nutné jej dodávat z jiných zdrojů než z jídla. S tím může pomoci kapsle doplňku stravy BioTechUSA L-Lysine. Díky formě kapslí se snadno dávkuje.

Součástí ingrediencí je také 8 známých rostlin a jejich extrakty mezi které patří kurkuma, ostropestřec mariánský, lopuch větší, heřmánek, artyčok, řasa chlorella, ájurvédské ovoce amla a Andrographis.

Jedna porce (3 kapsle) obsahuje:

  • 1874 mg L-lysin hydrochloridu
  • z toho 1500 mg L lysinu

Balení: 90 kapslí (na 30 dní)

Jedná se o doplněk stravy.

BioTech L-Lysine 90 cps - Dávkování

  • užívejte 3x1 kapsli denně mezi jídly a zapijte sklenicí vody
  • nepřekračujte doporučené dávkování

BioTech L-Lysine 90 cps - Hodnoty

  3 cps
L-Lysin hydrochlorid 1874 mg
- z toho L-Lysin 1500 mg
Celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g: 71

BioTech L-Lysine 90 cps - Složení

L-lysin hydrochlorid 82,8 %, obal tobolky [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.

BioTech L-Lysine 90 cps - Upozornění

Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým! Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se těhotným ženám, ani lidem se špatným zdravotním stavem a/nebo užíváním léků.

Mohlo by Vás také zajímat