BioTech L-Tryptophan 60 cpsCena: 223 Kč / 8,42 EUR


-
+

Popis

Doplněk stravy v kapslích s obsahem L-Tryptofanu.

BioTech L-Tryptophan 60 cps - Popis produktu

L-tryptofan je všestranná esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí vyrobit, nebo si ji dokáže vyrobit jen v nedostatečném množství. Je to esenciální aminokyselina, která v těle plní mnoho funkcí, slouží také jako prekurzor serotoninu a melatoninu.

L-tryptofan lze snadno nahradit vyváženou stravou a kvalitními živinami. Kachna, vepřové maso, tvaroh a vejce jsou bohaté na L-tryptofan. Pokud chcete pokrýt příjem L-tryptofanu i z jiných zdrojů, pak byste měli užívat tobolky doplňku stravy BioTechUSA L-Tryptofan. Díky formě kapslí se snadno dávkuje. 

Jedna porce (1 kapsle) obsahuje:

  • 500 mg L-tryptofanu

Balení: 90 kapslí (na 30 dní)

Jedná se o doplněk stravy.

BioTech L-Tryptophan 60 cps - Dávkování

  • užívejte 1 kapsli denně se sklenicí vody 1 hodinu před spaním
  • nepřekračujte doporučené dávkování

BioTech L-Tryptophan 60 cps - Hodnoty

  1 cps
L-Tryptofan 500 mg
Celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g: 71

BioTech L-Tryptophan 60 cps - Složení

L-Tryptofan 42 %, objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), kapsle obal [želatina, leštící látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, korýše, oxid siřičitý a potraviny obsahující ořechy.

BioTech L-Tryptophan 60 cps - Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se lidem se špatným zdravotním stavem a/nebo při užívání léků. Produkt skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!