Czech Virus NATTY PORRIDGECena: 199 Kč / 7,51 EUR

Apple & Cinnamon
199 Kč
7,51 EUR
Milk Chocolate & Hazelnut
199 Kč
7,51 EUR
Strawberry & White Chocolate
199 Kč
7,51 EUR

Popis

  • Snídaňová směs s obsahem ovesných vloček bez lepku 
  • Vyrobeno pouze z kvalitních surovin v ČR
  • 300g balení

Natty Porridge | Snídaňová směs s výborným složením

Naše snídaňové kaše se zakládají zejména na kvalitním výběru surovin, důvěryhodných dodavatelích a poctivé výrobě v ČR. Cílem produktu nebylo přinést pouze další snídaňovou směs, kterých je trh pochopitelně již přesycen, ale poctivé jídlo bez přidané chemie. Chuť produktů je přírodní, nepřeslazená, dává vyniknout surovinám, které jsou podle dané příchuti použity. Doslazeno je pouze lehce pomocí bio xylitolu, což je sladidlo s podobnou sladkostí jako cukr, ale s nižší kalorickou hodnotou, které se přirozeně vyskytuje v některých rostlinách a ovoci a často se používá jako náhrada cukru. Základem všech variant jsou bezlepkové vločky z Německa, které mají výbornou chuť i texturu po smíchání s vodou, mlékem nebo jogurtem. Pro ještě lepší výživové hodnoty jsme přidali syrovátkový protein (koncentrát, CFM), proto kaše obsahují 18 až 20 % proteinu (líší se podle příchutě). Jelikož kaše obsahují všechny makroživiny, dají se považovat za plnohodnotné jídlo - mimo již zmíněný protein obsahují komplexní sacharidy (s nízkým obsahem cukru - 3,8 g cukru na 100 g výrobku u příchuti Apple & Cinnamon) a tuk zejména z ořechů.

Některé z výhod našich Natty Porridge směsí:
>  Pouze nejkvalitnější dostupné suroviny, gluten free
>  Bez přídaného cukru a bez plnidel
>  Výborné nutriční hodnoty, plnohodnotné jídlo
>  Vyrobeno v ČR

 

Natty Porridge | Výroba a látky

Náš produkt je vyroben přímo v ČR, kde je vyráběn pod přísnými kritérii kvality. Bezlepkové ovesné vločky (většinové zastoupení v produktu) pochází z Německa a syrovátkový protein (CFM, koncentrát) z Nizozemí. 

 

Natty Porridge | Varianty produktu

Poznejte neodolatelnou sladkost příchutě Strawberry & White Chocolate, kde se v harmonickém spojení mrazem sušených jahod a lahodné bílé čokolády dostáváte do ráje sladkých chutí. 
Užijte si explozi chutí s Apple & Cinnamon, kde se mrazem sušená jablka a skořice stávají významnými hrdiny, přinášejícími neodolatelnou chuťovou symfonii do každého sousta.
Vychutnejte si svůj den s Milk Chocolate & Hazelnut, kde se dokonale zkombinovala bohatá čokoláda a křehké lískové oříšky. Tato chuťově nejméně sladká varianta vám dodá potěšení s každým soustem, které si jen tak jinde neužijete.

Doporučujeme míchat v horké (ne vařící!) vodě nebo teplém mléce pro nejlepší vyniknutí všech chutí. Doporučujeme kombinovat s ořechovými krémy a dalšími surovinami dle vlastních chutí.

NUTRIČNÍ HODNOTY

SLOŽENÍ

Složení Strawberry & White Chocolate: Bio ovesné vločky bezlepkové, CFM syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka, instantizován slunečnicovým lecitinem), bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kešu, lyofilizované jahody, bio xylitol

Alergeny tučně

Nutriční hodnoty (průměrné nutriční hodnoty ve 100g produktu, příchuť Strawberry Heaven): 

  Hodnoty ve 100g % RP*
Kalorie 406 kcal 20% 
kJ 1700 kJ 20% 
Tuk 9,6 g 14%
- z toho nasycený 3,2 g 16%
Sůl 0,08 g 1%
Sacharidy 61 g 23%
- z toho cukry 6,4 g 7%
Bílkoviny 18 g 36%

* Referenční příjem je založen na příjmu 2000 kalorií denně. 

 

 

Složení Apple & CinnamonBio ovesné vločky bezlepkové, CFM syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka, instantizován slunečnicovým lecitinem), lyofilizované jabko, mandle, bio xylitol, skořice

Alergeny tučně

Nutriční hodnoty (průměrné nutriční hodnoty ve 100g produktu, příchuť Choco Coco): 

  Hodnoty ve 100g % RP*
Kalorie 395 kcal 20% 
kJ 1650 kJ 20% 
Tuk 7,6 g 11%
- z toho nasycený 1,6 g 8%
Sůl 0,08 g 1%
Sacharidy 61 g 23%
- z toho cukry 3,8 g 4%
Bílkoviny 20 g 40%

* Referenční příjem je založen na příjmu 2000 kalorií denně. 

 

  

Složení Milk Chocolate & HazelnutBio ovesné vločky bezlepkové, CFM syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka, instantizován slunečnicovým lecitinem), lískové ořechy, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), bio xylitol

Alergeny tučně

Nutriční hodnoty (průměrné nutriční hodnoty ve 100g produktu, příchuť Strawberry Heaven): 

  Hodnoty ve 100g % RP*
Kalorie 428 kcal 21% 
kJ 1790 kJ 21% 
Tuk 13,4 g 19%
- z toho nasycený 4,3 g 22%
Sůl 0,07 g 1%
Sacharidy 57 g 22%
- z toho cukry 6,4 g 7%
Bílkoviny 19 g 38%

* Referenční příjem je založen na příjmu 2000 kalorií denně. 

         

DÁVKOVÁNÍ

Obsah jednoho balení: 300 gramů
Návod k přípravě: Smíchejte snídaňovou směs s vodou, mlékem nebo jogurtem podle své chuti. Doporučujeme použít méně tekutiny a následně přidávat než dosáhnete požadované konzistence.

 

VAROVÁNÍ
Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, ořechy a jádra podzemnice olejné. 
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.