Enervit Enervit carbo IsoCarb 2:1 65g citronCena: 65 Kč / 2,45 EUR


-
+

Popis

Enervit carbo IsoCarb 2:1 65g citron

Enervit Isocarb obsahuje optimální kombinaci maltodextrinu a fruktózy pro zajištění příjmu vysoké dávky energie, která je v průběhu času stabilnější. Toho je docíleno díky specifickému druhu maltodextrinu DE1 Agenanova®, který zajišťuje bezproblémovou vstřebatelnost a současně prodloužený přísun energie ze sacharidů.

Enervit Isocarb byl vyvinutý ve spolupráci s profesionálními cyklistickými stájemi UAE Team Emirates (1. místo na Tour de France 2020 - Tadej Pogačar) a Trek-Segafredo (3. místo na Tour de France 2020 - Richie Porte). Neobsahuje žádná barviva, umělá sladidla ani umělá aromata.

KDY A JAK POUŽÍT ENERVIT ISOCARB 2:1

Užívejte během výkonu.

Rozpusťte 1 odměrku na každých 500 ml vody pro přípravu hypotonického nápoje, nebo 1 odměrku na 250 ml vody pro přípravu isotonického nápoje. Získáte tak energetický nápoj na bázi sacharidů se zdrojem vitaminu B1, který přispívá ke správnému energetickému metabolismu.


•Hypotonický nápoj v dávce 32,5 g prášku (1 odměrka) na 500 ml neperlivé vody pro hodinový výkon zvolte pro lehké sportovní aktivity. Obsahuje 30 g sacharidů.
•Isotonický nápoj v dávce 65 g prášku (2 odměrky) na 500 ml neperlivé vody pro hodinový výkon zajistí maximální doporučený příjem sacharidů za hodinu (60 g) pro běžné amatérské a rekreační sportovce. Zvolte pro náročnější sportovní výkony.
•Isotonický nápoj v dávce 97,5 g prášku (3 odměrky) na 750 ml neperlivé vody pro hodinový výkon představuje maximální doporučený příjem sacharidů (90 g) za hodinu pro profesionální a pravidelně trénující sportovce. Zvolte pro náročnější sportovní aktivity a pouze pokud se řadíte mezi zmíněné skupiny sportovců.

ÚČINKY ENERVIT ISOCARB 2:1

Maltodextrin DE1 AGENANOVA® zajišťuje nízký glykemický index v kombinaci se zachováním dobré rozpustnosti maltodextrinu.Výhody přípravku Agenanova:
•Komplexní rozpustný sacharid – prodloužený přísun sacharidů.
•Umožňuje vysokou koncentraci energie v nápojích a gelech za současně nízké viskozity zajišťující dobrou rozpustnost a tím i vstřebatelnost.
•Zvýšení hladiny cukru v krvi je pomalejší.
•Doplňování sacharidů je v průběhu času stabilnější.
•Díky těmto vlastnostem oddaluje nástup únavy a příznaky „hlaďáku“.
•Osmotický tlak je téměř nulový díky vysoké molekulární hmotnosti a nízkému množství nízkomolekulárních cukrů.

VÝHODY PRODUKTU ENERVIT ISOCARB 2:1

Bez složitého počítání přijatých sacharidů prostřednictvím více různých produktů (gelů, tyčinek, iontového nápoje) lze snadno a rychle dávkovat příjem sacharidů tak, aby v přijatelném množství tekutiny (500 či 750 ml za hodinu) sportovec snadno přijal maximální vstřebatelné množství sacharidů (60 gramů pro rekreační a 90 g pro profesionální sportovce).
Složení:
Maltodextrin DE1 Agenanova (66 %), fruktóza (31 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová - chlorid sodný - přírodní citronová příchuť, thiamin hydrochlorid.

Může obsahovat stopy mléka, sóji a vajec.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1599 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 92 g
Sůl 0.9 g
Tuky 0 g
Z toho cukry 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Bílkoviny - proteiny 0 g
Energetická hodnota 376 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín B1 - thiamin 0.64 mg