Enervit Just Flow 36 kapslíCena: 298 Kč / 11,04 EUR


Popis

Just Flow 36 kapslí

Enervit Just Flow obsahuje kakaové flavanoly, které pomáhají k efektivnějšímu průtoku okysličené krve do svalů a mozku tím, že pomáhají udržovat pružnost cév. Je proto vhodný pro fyzicky (sportovci) i psychicky (manažeři) náročnou činnost. Účinek se dosahuje při denním příjmu 200 mg kakaových flavanolů (2 kapsle denně).

PŘEDNOSTI
•Flavanoly se přirozeně vyskytují v kakau, ale Enervit Just Flow obsahuje specifické druhy kakaa (Hi-Flavanol), které mají až 8x více flavanolů než ostatní běžná kakaa.
•Jedna dávka Enervit Just Flow (2 kapsle) poskytne 200 mg flavanolů.

Složení:
Kakaový extrakt s 30% podílem flavanolů (Theobroma cacao L. semen, maltodextrin) - 74 %, potahovací činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza, zahušťovadlo: hydroxypropylcelulo-za, protispékavé činidlo: stearát hořečnatý, vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin).

Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec. Dodržujte doporučené použití. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Používejte jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B1 - thiamin0.17 mg
Vitamín B2 - riboflavin0.21 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
extrakt z kakaa335 mg
Dávkování:
Užívejte 2 kapsle denně a zapijte vodou 2–3 hodiny PŘED výkonem.

Mohlo by Vás také zajímat