GreenFood nutrition Protein pancakes mix 500 g palačinkyCena: 280 Kč / 10,57 EUR

banán
280 Kč
10,57 EUR
čoko-lískový ořech
280 Kč
10,57 EUR
marcipán
280 Kč
10,57 EUR
natural
280 Kč
10,57 EUR

Popis

Proteinové palačinky 500 g

GreenFood Nutrition Proteinové palačinky jsou hotová instantní směs s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem proteinu (40 %) určená pro přípravu chutných lívanců nebo palačinek. I bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, se nám podařilo dosáhnou vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu. Proteinové palačinky jsou založeny na německém značkovém Whey proteinu Lactomin® a komplexních sacharidech, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Zasytí nás tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových palačinkách jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Carb potravin. Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahují vysoké množství prospěšné vlákniny.

GreenFood Proteinové palačinky bez lepku a laktózy v bodech:
- 20g proteinu v každé porci
- 190 kcal v jedné porci
- Bez lepku
- Low Carb - nízký obsah cukru
- Křehké a nadýchané
- Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů.
- Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
Složení:
Natural: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (33 %), ovesná mouka bezlepková (29 %), rýžová mouka instantní (21 %), sušené mléko plnotučné, sušený bílek, sušená vaječná směs, sladidlo sukraloza.

Čoko-lískový oříšek: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (33 %), ovesná mouka bezlepková (29%), rýžová mouka instantní (21 %), sušené mléko plnotučné, sušený bílek, sušená vaječná směs, kakaový prášek, aroma čokoláda a lískový ořech, sladidlo sukraloza.

Banán: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (33 %), ovesná mouka bezlepková (29 %), rýžová mouka instantní (21 %), sušené mléko plnotučné , sušený bílek, sušená vaječná směs, aroma banán, sladidlo sukraloza.

Borůvka: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (33 %), ovesná mouka bezlepková (29 %), rýžová mouka instantní (21%), sušené mléko plnotučné, sušený bílek, sušená vaječná směs, aroma borůvka, sladidlo sukraloza.

Marcipán: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (33 %), ovesná mouka bezlepková (29 %), rýžová mouka instantní (21%), sušené mléko plnotučné, sušený bílek, sušená vaječná směs, aroma mandle a smetana, sladidlo sukraloza.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1600 kJ
Nasycené (tuky)2.1 g
Sacharidy - uhlohydráty38.9 g
Sůl0.5 g
Tuky6.2 g
Vláknina2.7 g
Z toho cukry4.7 g
Bílkoviny - proteiny40 g
Energetická hodnota379 kCal
Dávkování:
50 g směsi rozdělejte v šejkru nebo rozmíchejte metlou v 90 - 100ml vody. Nechte 3 minuty odstát. Nalijte na rozpálenou, lehce tukem pomazanou pánev a smažte po obou stranách.