GreenFood nutrition Spirulina 90 kapslíCena: 135 Kč / 5,09 EUR


-
+

Popis

Spirulina 90 vegan kapslí

Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živin a fytonutrientů. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou, jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. Obsahuje totiž mimo jiné vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamin C, vitamin D, vitamin A a vitamin E a karoteny.
Denní dávku jsme stanovili nižší, s ohledem na to, aby nedošlo k předávkování např. železem. Dlouhodobý nadměrný přísun železa zvyšuje riziko např. srdečních onemocnění. Proto je možné naši Spirulinu užívat i v dlouhodoběji.
Naše Spirulina pochází z kvalitního zdroje, neobsahuje (ověřeno laboratorním testem) těžké kovy, ani mikrocystiny (jedovaté látky produkované sinicemi), které mohou mít ničivý dopad na játra, ledviny i mozek. Sdělení francouzského ANSES v roce 2017 vyjádřilo znepokojení nad tím, že doplňky stravy se spirulinou mohou být kontaminovány mikrocystiny. Světová zdravotnická organizace mikrocystiny zařadila na seznam potencionálně karcinogenních látek.

Spirulinu vyhledávají lidé orientovaní na:
- Detoxikaci organismu
- Posílení imunity a celkové kondice
- Kontrolu tělesné hmotnosti.
Složení:
Spirulina prášek, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose).
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Spirulina prášek350 mg
Dávkování:
Užijte 1x denně 2 kapsle, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.