GymBeam L-Lysine 250 gCena: od 89 Kč / 3,36 EUR

bez príchute
89 Kč
3,36 EUR

Popis

L-Lysine obsahuje funkční množství stejnojmenné esenciální aminokyseliny, která se pyšní mnoha benefity. Naše tělo si ji ovšem neumí vyrobit, a tak je potřeba její pravidelné doplňování stravou nebo suplementy. V organismu funguje jako základní stavební kámen svalových bílkovin i imunitních buněk.

L-Lysine patří mezi esenciální aminokyseliny, které jsou základní stavební jednotkou svalových bílkovin i imunitních buněk

L-Lysine je funkční doplněk s obsahem aminokyseliny l-lysin, která se řadí mezi esenciální. To znamená, že si ji naše tělo neumí samo v potřebném množství vyrobit, a tak je potřeba její pravidelné doplňování prostřednictvím stravy, případně suplementů. V těle totiž plní řadu důležitých úkolů. L-Lysin v organismu funguje například jako jeden ze základních stavebních kamenů svalových bílkovin, což ocení především ti, kteří cvičí silově. Výhodné to ovšem může být i pro vytrvalce. Stejně tak je tato kyselina i stavební jednotkou pro buňky imunitního systému. To zní dělá ideální doplněk pro každého, kdo chce pečovat o svou svalovou hmotu, výkon nebo celkové zdraví a vitalitu. Další předností je praktická forma prášku. Ten stačí rozmíchat ve vodě nebo oblíbeném nápoji a vypít. Příjem l-lysinu už prostě nemůže být jednodušší.

L-Lysine - GymBeam

L-Lysine a jeho výhody

  • obsahuje funkční množství aminokyseliny l-lysin
  • patří mezi esenciální aminokyseliny, které je potřeba doplňovat
  • řadí se mezi základní stavební kameny svalových bílkovin a imunitních buněk
  • má formu dobře rozpustného prášku
  • snadno se užívá

Složení

100% L-Lysin HCL

Dávkování

Doporučujeme užívat 1 g Lysinu rozmíchaného v 200 ml vody nebo džusu, a to jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty v 100 g
L-Lysin HCl 100 g

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a ořechů.