GymBeam Nákupní taška BlackCena: 43 Kč / 1,62 EUR


-
+

Popis

Nákupní taška je vyrobena z odolného a pevného materiálu a má jednoduchý design s logem GymBeam. Je ideální pro nakupování, protože udrží veškerý obsah v bezpečí. Je lehká, znovupoužitelná a také je skvělou alternativou k jednorázovým plastovým taškám.

Nákupní taška je praktická a odolná univerzální taška s jednoduchým designem, ideální na nákupy a přenášení osobních věcí

Nákupní taška je vyrobena z pevného a odolného materiálu a je skvělou ekologickou alternativou k jednorázovým plastovým taškám. Je lehká, snadno se udržuje a stane se vaším spolehlivým společníkem bez ohledu na to, kam se vydáte. Můžete ji použít na nákupy, nebo jako tote bag na přenášení knih, notebooku, oblečení do posilovny a dalších osobních věcí. 

 

Další velkou výhodou této tašky jsou její kompaktní rozměry. Lze ji snadno složit a nosit v batohu nebo kabelce, takže ji můžete mít vždy po ruce. Kromě funkčnosti taška potěší svým minimalistickým jednobarevným designem ozdobeným GymBeam logem, které jasně ukazuje, že jste příznivcem kvalitních výrobků a zdravého životního stylu. 

 

Nákupní taška a její výhody

  • odolná a pevná nákupní taška
  • je skvělou alternativou k jednorázovým plastovým taškám
  • je lehká a snadno udržitelná
  • vyznačuje se kompaktními rozměry
  • je ideální na nákupy nebo přenášení osobních věcí
  • má jednoduchý design s logem GymBeam

 

Materiál

polypropylen

 

Rozměry

Rozměry  
Délka 35 cm
Šířka 15 cm
Výška 45 cm
Váhový limit 12 - 15 kg

Mohlo by Vás také zajímat