GymBeam Neoprenová bandáž na koleno Conquer Camo 1430 gCena: od 549 Kč / 20,72 EUR

L
549 Kč
20,72 EUR
M
549 Kč
20,72 EUR
S
549 Kč
20,72 EUR
XL
549 Kč
20,72 EUR

Popis

Neoprenová bandáž na koleno Conquer je praktická pomůcka pro stabilizaci kolene při cvičení, chůzi a dalších volnočasových aktivitách. Její velkou předností je příjemný a elastický materiál, který se perfektně přizpůsobí vaší noze a zajistí jí optimální pohyb v přirozených polohách. Snadno se udržuje, takže vám bude dělat dlouhodobě společnost při všech aktivitách. Balení obsahuje 2 bandáže.

Neoprenová bandáž na koleno Conquer je z příjemného a elastického materiálu, který se pohodlně přizpůsobí vašemu koleni a pomůže s jeho stabilizací

Neoprenová bandáž na koleno Conquer je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce zlepšit stabilizaci kolenního kloubu při běhu, chůzi, silovém tréninku, crossfitu a dalších aktivitách. Bandáž je vyrobena z elastického materiálu, který dokonale obepne koleno a přizpůsobí se jeho tvaru. Na výběr máte z několika velikostí, a tak se nestane, že by tlačila nebo byla příliš volná. Kolenu tak zajistí dostatečnou oporu a fixaci, díky čemuž může snížit riziko vzniku zranění při tréninku. Navíc je uzpůsobena tak, aby držela na místě a nesjížděla, což oceníte zejména během intenzivního cvičení. Tuto praktickou pomůcku často používají lidé, kteří mají obtíže s koleny a nechtějí se při sportu omezovat. Stejně tak je oblíbená u osob, které s kolenem podstoupily nějaký zákrok a chtějí se pomocí rehabilitace a dalších pomůcek vrátit zpět ke svému aktivnímu způsobu života.

Kromě funkčnosti bandáže oceníte také její provedení. Je vyrobena z propracované kombinace materiálů, která noze zajistí pohodlí, a navíc pomůže i s odvodem potu. Samozřejmostí je také její elasticita, díky které se přizpůsobí mužskému i ženskému kolenu. A opomenout nemůžeme ani její snadnou údržbu, materiál se totiž jednoduše čistí. Bude vám tak dělat společnost mnoho tréninků.

Pokud budete cvičit v šortkách, půjde bandáž na koleni vidět. Proto jsme zvolili univerzální jednobarevný design, který se bude hodit k jakémukoliv sportovnímu i volnočasovému outfitu. Sluší tak mužům i ženám. A když si přes bandáž dáte dlouhé kalhoty, nepůjde prakticky poznat, že ji nosíte. Nemusíte tak mít strach, že by vaše koleno opticky výrazně zvětšovala.

Pokud chcete svému kolenu pomoci se stabilizací při všech aktivitách, neměla by vám praktická bandáž chybět ve výbavě.

Neoprenová bandáž na koleno Conquer Camo - GymBeam

Neoprenová bandáž na koleno Conquer a její výhody

 • praktická pomůcka pro stabilizaci kolene
 • je z elastického materiálu, který se dobře přizpůsobí dolní končetině
 • je příjemná na těle
 • je dostupná v několika velikostech, aby perfektně seděla
 • spolehlivě odvádí pot
 • dobře se udržuje
 • perfektně drží na místě
 • je ideální na sport i jiné volnočasové aktivity
 • po zákroku může pomoci s rehabilitací
 • je vhodná pro muže i ženy
 • balení obsahuje 2 bandáže

Materiál

25 % Nylon, 62 % SBR, 8 % EVA, 5 % Spandex

Tabulka velikostí

Rozměr Obvod nohy Horní šířka Spodní šířka Přední délka Délka zadní strany Tloušťka
S 35-39 cm 16 cm 13,5 cm 27 cm 22 cm 7 mm
M 40-45 cm 17 cm 15 cm 27 cm 22 cm 7 mm
L 45-50 cm 18 cm 16 cm 27 cm 22 cm 7 mm
XL 50-55 cm 19 cm 17 cm 27 cm 22 cm 7 mm