Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Pískavice řecké seno 90 kaps.Cena: 174 Kč / 6,57 EUR


-
+

Popis

Pískavice řecké seno je vysoce kvalitní extrakt ze stejnojmenné byliny (Trigonella foenum-graecum), která se používá už po staletí. Díky obsaženým saponinům se spojuje s péčí o libido a testosteron. Používají ji ale i lidé, kteří se chtějí starat o své trávení a imunitu.

Pískavice řecké seno - vysoce kvalitní rostlinný extrakt pro péči o vitalitu a zdraví

Pískavice řecké seno je vysoce kvalitní rostlinný extrakt ze stejnojmenné byliny známé též pod názvem Fenugreek (Trigonella foenum-graecum). V jedné dávce přijmete funkční množství steroidních saponinů, které se pyšní širokým spektrem účinků. Kvalitní extrakty z této byliny se často používají například při péči o testosteron, libido a celkový sexuální život. Pískavice řecké seno je také velmi oblíbeným doplňkem stravy žen, které se chtějí starat o laktaci. Tady ovšem výčet benefitů zdaleka nekončí. Mimo to se fenugreek používá také při péči o trávení, hladinu glukózy a imunitu. Pokud hledáte rostlinný extrakt s širokým spektrem účinků na zdraví a vitalitu, pak je pískavice řecké seno skvělým doplňkem. Ocení ho bodybuildeři a další siloví sportovci, ale i všichni ostatní, kteří chtějí pečovat o své zdraví.

Pískavice řecké seno a její výhody

  • je vysoce kvalitní rostlinný extrakt
  • je známý také jako fenugreek
  • pyšní se funkčním podílem saponinů
  • pomáhá se starat o testosteron, libido a sexuální život
  • je ideální při péči o trávení, hladinu glukózy i imunitu

Složení

Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graceum) (50 % saponiny), rýžová mouka, protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Extrakt z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graceum) 400 mg **
- saponiny 200 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanovený.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.