GymBeam Posilovací pomůcka Grip TrainerCena: 199 Kč / 7,51 EUR


-
+

Popis

Posilovací pomůcka Grip Trainer je ideální pomocník pro každého, kdo chce zlepšit svůj úchop na čince, hrazdě, bradlech a dalších fitness pomůckách. Tuto schopnost pak ale využijete i při běžném každodenním fungování. Grip Trainer má nastavitelný odpor, takže si trénink zápěstí přizpůsobíte podle svých schopností a můžete ho postupně ztěžovat.

Posilovací pomůcka Grip Trainer slouží k tréninku pevnějšího úchopu, což se hodí na čince, hrazdě, bradlech i při běžném denním fungování

Posilovací pomůcka Grip Trainer je praktické fitness příslušenství určené ke zlepšení úchopu. Ten tak může být pravidelným cvičením silnější a pevnější, což se hodí hned v několika ohledech. Velkou předností Grip Traineru je možnost nastavit si odpor v rozmezí 10–40 kg. Díky tomu s ním mohou cvičit jak začátečníci, tak i zkušení fitnessáci. Pokud se věnujete silovému tréninku nebo třeba crossfitu, jistě víte, že je silný úchop klíčový na hrazdě, bradlech i při zvedání činek. Stejně tak se ale hodí i gymnastům a akrobatům, kteří potřebují pevný uchop, aby mohli předvádět své umění například na kruzích. Je ovšem praktický i při každodenním fungování, kdy potřebujete držet nebo přenášet těžší věci.

Velkou výhodou pomůcky je, že se s ní dá cvičit kdykoliv, třeba i v kanceláři během pracovního dne. Navíc může fungovat i jako super způsob, jak ventilovat energii během náročných momentů.

Posilovací pomůcka Grip Trainer a její výhody

  • praktická fitness pomůcka na posilování úchopu
  • má nastavitelný odpor 10–40 kg
  • dá se používat kdykoliv během dne
  • ideální pro začátečníky i pokročilé
  • vhodné nejen pro silové sportovce, crossfiťáky
  • ocení ho gymnasté i akrobati
  • má jednoduché použití