GymBeam Silikonový sáček na potraviny 1000 mlCena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

Silikonový sáček na potraviny je multifunkční pomůcka do kuchyně, kterou můžete použít k uložení svačiny, skladování potravin, mražení nebo dokonce vaření. Díky odolnému a kvalitnímu materiálu se jedná o udržitelný výrobek, který vám poslouží opakovaně a stane se dlouhodobou součástí vaší kuchyňské výbavy.

Silikonový sáček na potraviny je univerzální pomůcka do kuchyně z kvalitního materiálu, kterou využijete na nošení svačiny, skladování potravin, mražení nebo dokonce vaření

Silikonový sáček na potraviny je multifunkční pomůcka do kuchyně, která posune skladování a přípravu potravin na vyšší úroveň. Jedná se totiž o pevný a odolný sáček ze silikonu, který se hodí nejen na uchovávání potravin, ale využijete ho i při vaření. Jeho praktičnost a všestranné využití na vás určitě udělá dojem.

 

Silikonový sáček má úzké pevné dno, díky čemuž ho můžete postavit a snadněji uskladnit v jakémkoliv úložném prostoru. Materiál je přitom o trochu pevnější než běžné silikonové formy na pečení. Sáček vyniká kvalitním silikonem schváleným americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje totiž BPA (bisfenol A) ani další chemikálie, při kterých byste se museli bát negativního dopadu na zdraví.

 

Jedná se o univerzální sáček, který snese teploty v rozmezí -40 °C až 230 °C. Hodí se tak nejen na skladování potravin při pokojové teplotě, ale je vhodný i do mrazáku. Můžete v něm zamrazit čerstvě natrhané lesní ovoce, ale jelikož je pevné a dobře těsní, klidně do něj dejte například i masovou směs s omáčkou. Na druhé straně ho můžete bez problémů vložit do mikrovlnky.

 

Silikonovému sáčku nevadí ani vroucí voda. Díky tomu ho využijete v kuchyni hned několika způsoby. Zjednoduší vám napařování potravin ve vodní lázni, a to tak, že z něj částečně vytlačíte vzduch, uzavřete a vložíte do hrnce s vodou. Stejně tak se jedná o skvělou pomůcku na přípravu pokrmů sous-vide metodou. Jejím principem je vaření v uzavřeném prostoru bez přístupu vzduchu, na což je tento silikonový sáček jako stvořený. Nepotřebujete přitom žádné speciální vybavení. Kromě sáčku vám stačí větší hrnec a teploměr na kontrolu teploty. Snadnou manipulaci při vaření provází i jednoduché čištění. Výrobek je totiž vhodný i do myčky. Stačí ho nechat otevřený a uložit dnem nahoru. Nemusíte se tak trápit s nekonečným ručním čištěním.

 

Tento silikonový sáček si oblíbíte také pokud hledáte způsob, jak efektivně skladovat nebo přenášet potraviny. Můžete do něj uložit ořechy, lyofilizované ovoce nebo například obiloviny. Hodí se také jako přenosná nádoba, pokud nakupujete v bezobalovém obchodě. Jedná se také o praktický způsob, jak si zabalit jídlo do práce nebo do školy. Do sáčku můžete dát zeleninu, ovoce, toust nebo jakoukoliv jinou svačinu. Využijete ho také na výletech nebo turistice, jelikož narozdíl od krabiček je výrazně skladnější.

 

Sáček má na zadní straně viditelnou měrku, stejně tak i maximální povolený objem. Zároveň si ho můžete popsat suchou smazatelnou fixkou, díky čemuž budete vždy vědět, co v něm skladujete. Jedná se o udržitelný produkt šetrný k životnímu prostředí, který můžete používat opakovaně a dlouhodobě.

 

Silikonový sáček na potraviny a jeho výhody

 • jedná se o multifunkční pomůcku do kuchyně
 • je z odolného a kvalitního silikonu
 • neobsahuje BPA (bisfenol)
 • má úzké pevné dno
 • dá se postavit
 • dobře těsní
 • má viditelnou měrku
 • dá se označit suchou smazatelnou fixkou
 • vydrží teploty od - 40 ℃ až po 230 ℃
 • je vhodný do myčky na nádobí
 • dá se použít k mražení potravin
 • hodí se k dušení ve vodní lázni nebo sous-vide metodě
 • je vhodný ke skladování potravin v kuchyni
 • hodí se k uložení a přenášení svačiny
 • je ideální do práce, do školy nebo na výlet
 • jedná se o udržitelný produkt šetrný k životnímu prostředí

 

Materiál

Silikon

 

Rozměry sáčku

Rozměry  
Vrchní šířka 205 mm
Spodní šířka 175 mm
Výška 200 mm
Hloubka 45 mm
Objem 1000 ml