GymBeam Vegan Omega 3 90 kaps.Cena: 499 Kč / 18,83 EUR


-
+

Popis

Vegan Omega 3 jsou vyrobené z oleje z mořských řas. Ten obsahuje EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které jsou důležité pro správnou funkci srdce. DHA má pak vliv také na fungování mozku a udržení dobrého zraku. Díky rostlinnému původu Vegan Omega 3 jsou benefity mastných kyselin dostupné i lidem, kteří se vyhýbají živočišným produktům.

Vegan Omega 3 obsahují olej z mořských řas, který je bohatý na zdraví prospěšné mastné kyseliny EPA a DHA

Vegan Omega 3 jsou tvořené olejem z mořských řas, který je bohatý na zdraví prospěšné esenciální mastné kyseliny. Ty si naše tělo neumí vytvořit, a tak je potřeba jejich pravidelné doplňování. Vegan Omega 3 obsahuje také EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které jsou důležité pro optimální fungování některých procesů v těle. Při denním příjmu 250 mg EPA a DHA přispějete ke správné funkci srdce. Samotný příjem 250 mg DHA má pak vliv na udržení dobrého zraku a správného fungování mozku. Proto jsou pro naše tělo nepostradatelné. Pravidelnou konzumací Vegan Omega 3 můžete přispět k optimálnímu příjmu těchto důležitých kyselin.

Vegan Omega 3 jsou unikátní v tom, že se vyrábí z mořských řas. Na rozdíl od jiných omega 3 doplňků, které jsou z velké části tvořeny rybím olejem, můžou tyto kapsle užívat také vegani. I jim jsou tak zpřístupněny unikátní vlastnosti omega 3 mastných kyselin. Stejně tak si je ale oblíbí i lidé, kteří nemají rádi typickou chuť a zápach ryb.

Vegan Omega 3 - GymBeam

Vegan Omega 3 a jejich benefity

  • jsou tvořeny olejem z mořských řas
  • mají vysoký podíl omega 3 mastných kyselin
  • obsahují nezbytné kyseliny EPA a DHA
  • přispívají ke správné funkci srdce
  • má vliv na fungování mozku a dobrý zrak
  • mají čistě rostlinné složení
  • jsou vhodné pro vegany
  • jsou ve formě praktických kapslí

Složení

Olej z mořských řas, kapsle (karagenan, glycerin, čištěná voda).

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Olej z mořských řas 1250 mg **
EPA 166 mg **
DHA 334 mg **

** Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.