AKCE
-25 %

Image

LSP nutrition Krea-base powder 250 gCena: 419 Kč / 15,52 EUR


Popis

Krea-base powder 250 g

CREA-BASE ® od firmy LSP je koncentrovaný kreatin v moderní patentované forma creatinu, která vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávicím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk. Tento kreatin se speciálně upraveným pH, které zaručí jeho absolutní stabilitu a stoprocentní vstřebatelnost. Kreatin monohydrát prokazatelně zlepšuje sílu, odolnost a vytrvalost a navyšuje hladiny ATP ve svalovém vláknu. Nevýhodou klasického kreatin monohydrátu je jeho poměrně velká nestabilita a horší vstřebatelnost. Ve spojení s tekutinou se může měnit na meziprodukt zvaný kreatinin, který někdy působí nevolnost, nadýmání, dehydrataci a jiné potíže. Patentovaný Kre-Alkalyn® tento problém zcela vyřešil. KRE ACTIVE™ poskytne 100% stabilní kreatin, který se nerozpadne na nežádoucí kreatinin, a kompletně se vstřebá do krevního oběhu.

Vzhledem ke kvalitě německé produkce, je považován Krea-base za jeden z nejfunkčnějších creatinových suplementů.

Složení:
Krea-Base ® (kreatin monohydrát, sorbitol, regulátor kyselosti fosforečnan vápenatý, L-arginin báze, uvolňovací činidlo oxid křemičitý
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota389 kJ
Sacharidy - uhlohydráty10.04 g
Bílkoviny - proteiny16.4 g
Tuky1 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
krea-base alkaline PH buffered creatine74.1 mg
Dávkování:
Použijte podle požadavků na objemový trénink až 3g denně s dostatkem nápoje, ideálně ovocné šťávy. Pro maximální efekt pijte 30 min před tréninkem. Nenahrazuje pestrou stravu.

Mohlo by Vás také zajímat