Maxxwin TRIBULUS TERRESTRIS 90% 60 kapslíCena: 146 Kč / 5,51 EUR


-
+

Popis

Doplněk stravy pro muže podporující tvorbu vlastního testosteronu v těle. Jedná se o přirodní stimulant, který vyhledávají muži zejména po 30 letech věku, kdy právě hladina testosteronu začíná klesat. Přirozeně se snižuje celková vitalita, fyzická zdatnost, výdrž a v pozdějším věku mohou nastat i problémy s erekcí. Používáním tohoto suplementu oddálíte tyto negativní účinky s rostoucím věkem. V každé tobolce najdete 500 mg Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) s obsahem 90% saponinů, který zaručuje vysokou účinnost. 

Tribulus terrestris, neboli Kotvičník zemní, se používal po staletí ve starověkém Řecku, Indii a Africe k omlazení těla, zvýšení fyzické kondice a zvýšení testosteronu v mužském těle díky vysokému obsahu rostlinných fytosterolů. Dále zvýšuje svalovou sílu a účinně působí na tělesné složení (poměr svalstva a tuku). Vhodné nejen pro vrcholové, ale i rekreační sportovce.

  • zvyšuje hladinu testosteronu
  • zvyšuje svalovou sílu
  • působí pozitivně na hormonální aktivitu
  • působí pozitivně na tělesné složení (poměr svalstva a tuku)
  • obsahuje protodioscin
  • podporuje normální činnost svalů

 

       průběh hladiny testosteronu v těle v závislosti na věku

Doporučené dávkování: Užívejte 1x denně 2 kapsle, vždy před tréninkem nebo fyzickým výkonem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: Tribulus Terrestris (90% saponinů), rostlinná kapsle z hypromelózy.

Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Výživové údaje

Obsah v 1 kapsli

Tribulus Terrestris (standardizovaný extrakt 90% saponinů)

500 mg