OstroVit Collagen 90 tabletCena: 167 Kč / 6,30 EUR


-
+

Popis

Collagen 90 tablet

Obsahuje nejkvalitnější hydrolyzovaný hovězí kolagen, který je perfektním řešením pro sportovce po těžké fyzické námaze či rekonvalescenci. Správná syntéza kolagenu vyžaduje přítomnost vitamínu C a železa.

Hydrolyzovaný kolagen je protein, který se nachází v našem těle prakticky ve všech tkáních. Buduje šlachy, kůži, klouby a kosti, zodpovídá za tvorbu synoviální tekutiny, elasticitu a tvrdost chrupavek, hydrataci pokožky a správnou obnovu epidermis, ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně. Má také jedinečnou schopnost vázat vodu, díky čemuž si pokožka udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí.

Vitamin C je silný antioxidant, který zodpovídá především za správné fungování pojivové tkáně a kostí a podporuje imunitní systém.

Železo se podílí na vzniku červených krvinek, a tudíž přenosu důležitého kyslíku, také ovlivňuje srdeční činnost, nervovou soustavu a imunitní systém.
Složení:
Hydrolyzovaný kolagen, plniva: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Hydrolyzovaný kolagen3000 mg
Dávkování:
3 tablety 2x denně mezi jídly.