OstroVit MGZB 90 tablet hořčík zinek B6Cena: 121 Kč / 4,57 EUR


-
+

Popis

MGZB 90 tablet hořčík zinek B6

Hořčík, zinek s vitamín B6 je kombinace látek, které jsou nezbytné pro optimální fungování lidského organismu.

Hořčík přispívá k normální funkci svalů, je potřebný při energetickém metabolismu a elektrolytické rovnováze. Nedostatek hořčíku ve svalech poznáte podle svalových křečí, které se objevují hlavně v noci.

Vitamín B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regulaci hormonální aktivity, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Mezi projevy nedostatku patří úzkost, nesoustředěnost, deprese, únava a podrážděnost.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad a sacharidů přispívá k syntéze bílkovin. Je důležitý pro plodnost a reprodukci. Mírný nedostatek zinku se může projevit vyšší náchylností k infekčním onemocněním, špatným hojení drobných poranění, bílými skvrnami na nehtech nebo špatnou kvalitou vlasů. První známkou nedostatku může být také snížení apetitu, ztráty chuti a čichu, sníženou schopností učit se a celkového poklesu mentálního výkonu.

Výhody doplňku v bodech:
- Složky produktu pomáhají udržovat zdravé kosti
- Podporují proces anabolismu
- Zlepšuje regeneraci organismu po tréninku
- Může přispět ke snížení únavy a správnému fungování kognitivních funkcí
- Působí pozitivně na nervový systém
- Poskytuje hluboký, regenerační spánek.
Složení:
Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; magnesium citrát (magnesium), plnidlo: škrob; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; pikolinát zinečnatý (zinek), pyridoxin hydrochlorid (vit. B6).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Hořčík375 mg
Vitamín B6 - pyridoxin2 mg
Zinek15 mg
Dávkování:
3 tablety denně před spaním.