OstroVit Omega 3 90 kapslí easy to swallow pro lepší polykáníCena: 161 Kč / 6,08 EUR


-
+

Popis

Omega 3 90 kapslí easy to swallow

OstroVit Omega 3 Easy to Swallow je vysoce kvalitní doplněk stravy vytvořený pro lidi, kteří mají potíže s užíváním tablet tradiční velikosti - přípravek se vyznačuje malou kapslí, která se snadno polyká. Je zdrojem omega 3 polynenasycených mastných kyselin získaných z rybího tuku – přípravek obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA), stejně jako kyselinu dokosahexaenovou (DHA). Kromě toho doplněk obsahuje také vitamín E v biologicky aktivní formě D-alfa-tokoferolu.

Malá kapsle - Zmenšením velikosti kapsle se přípravek snadno polyká a suplementace nezpůsobuje potíže.
Zdroj omega-3 esenciálních mastných kyselin - Jedna porce doplňku obsahuje 1000 mg rybího tuku.
Bohatost EPA a DHA - Část produktu dodává tělu 180 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 120 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA).
Doplněk vitaminu E - Doplněk stravy obsahuje 9,1 mg D-alfa-tokoferolu - biologicky nejaktivnější formy vitaminu E.
Jedno balení přípravku je 45 porcí doplňku stravy.
OstroVit Omega 3 Easy to Poly – zdroj EPA, DHA a vitamínu E
Omega-3 polynenasycené mastné kyseliny jsou esenciální mastné kyseliny (EFA), které obsahují dvojnou vazbu na třetím atomu uhlíku, počítáno od methylového konce řetězce. Mezi omega-3 kyseliny patří kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA), tedy sloučeniny, které se vyskytují v potravinách především v tučných mořských rybách a mořských plodech.

V doplňku stravy přítomen vitamin E je skupina chemických sloučenin označovaných jako tokoferoly. Biologicky nejaktivnější formou složky je D-alfa-tokoferol použitý v OstroVit Omega 3 Easy to Swallow. Látka může být tělu dodávána potravou – přísada se nachází v rostlinných olejích, lískových oříšcích nebo klíčcích obilných semen a také ve formě doplňků stravy.

Vlastnosti složek obsažených v přípravku OstroVit Omega 3 Easy to Poly:
Kyselina dokosahexaenová (DHA) obsažená v doplňku OstroVit Omega 3 Easy to Swallow přispívá k udržení správné funkce mozku a také podporuje udržení správného zraku.

Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) navíc přispívají k normální činnosti srdce a příznivé účinky se dostavují při konzumaci 250 mg EPA a DHA denně. Vitamin E použitý v přípravku zase pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
Složení:
Net weight of product: 62 g
Servings per container: 45
Serving size: 2 capsules
Active ingredients For a portion % RI*
Fish oil: 1000 mg -
- EPA eicosapentaenoic acid 180 mg -
- Docosahexaenoic acid DHA 120 mg -
Vitamin E 9.1 mg 76%


*RI - Reference intake
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Vitamín E9.1 mg
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
DHA docosahexaenoic acid120 mg
EPA eicosapentaenoic acid180 mg
Rybí olej1000 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (2 kapsle) denně, nejlépe po jídle. Pijte dostatečné množství vody. U těhotných a kojících žen používat po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Držte mimo dosah dětí.