OstroVit Pharma Decorem for women 60 kapslíCena: 187 Kč / 7,06 EUR


-
+

Popis

Pharma Decorem for women 60 kapslí

Komplexní sada vitamínů, minerálních látek, extraktů a aminokyselin speciálně pro ženy, které řídí životně důležité procesy v těle, pozitivně ovlivňují biochemické reakce, podporují silnou imunitu, zlepšují činnost orgánů, přispívají zdraví kostí a bojují proti infekcím.

Účinné látky:

- Biotin pomáhá udržovat zdravé vlasy, sliznici a zdravou pokožku, přispívá k udržení správného energetického metabolismu a udržení správného metabolismu makroživin, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a napomáhá správnému udržení psychických funkcí.

- Zinek pomáhá udržovat zdravé vlasy, nehty a pokožku, reguluje reprodukční funkce a udržuje zdraví kostí. Navíc pomáhá udržovat správné vidění a správnou funkci imunitního systému.

- Vitamín D3 zvyšuje mineralizaci kostí a zubů, napomáhá správnému fungování svalů a imunitního systému.

- Kyselina pantotenová přispívá k udržení správného energetického metabolismu, dále ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Dále přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat duševní kondici na správné úrovni.

- Niacin pomáhá udržovat pokožku zdravou a snižuje pocit únavy a vyčerpání.

- Jód přispívá zdraví pokožky, reguluje činnost štítné žlázy a tvorbu hormonů.

- Riboflavin pomáhá udržovat pokožku zdravou a přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Navíc tento vitamín pomáhá udržovat správný stav sliznic a červených krvinek.

- Vitamin B6 přispívá ke správné syntéze cysteinu, přispívá k udržení správného energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení správného metabolismu homocysteinu.

- Thiamin přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá správné funkci nervové soustavy, přispívá k udržení správných psychických funkcí a také ke správné činnosti srdce.

- Selen pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty a pokožku, může napomáhat k regulaci správného fungování imunitního systému, podporuje správnou činnost enzymů, je zodpovědný za zdravou funkci štítné žlázy.

- Vitamin A přispívá k udržení správného zraku a udržení správného metabolismu železa, pomáhá udržovat správný stav sliznic a pomáhá udržovat zdravou pokožku a správné fungování imunitního systému.

- Vitamin E je silný antioxidant, může přispět ke snížení LDL. Bylo prokázáno, že podporuje normální funkce orgánu zraku. Může také hrát důležitou roli při zlepšování kardiovaskulárního systému.

- Chrom pomáhá tlumit tzv. "vlčí hlad" a pomáhá udržovat správný metabolismus makroživin. Může pomoci udržet správnou hladinu glukózy, podporovat lipolýzu a přispívat k udržení svalové tkáně.

- Vitamin B12 pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat správné psychické funkce a správnou tvorbu červených krvinek, pomáhá také ke správnému fungování nervového systému a správnému fungování imunitního systému.

- Kyselina listová pomáhá regulovat růst a fungování všech buněk v našem těle, podílí se na růstu mateřských tkání během těhotenství, pomáhá udržovat metabolismus homocysteinu.

- Kyselina hyaluronová je zodpovědná za hydrataci pokožky, má stavební funkce a vyplňuje mezibuněčné prostory. Může přispět k oddálení stárnutí pleti, přispívá ke správné funkci kloubů, kostí a pojivové tkáně. Suplementace může pomoci zvýšit elasticitu pokožky. Vykazuje protizánětlivé účinky a podporuje hojení ran a posttraumatické zotavení.

- Kolagen pomáhá udržovat správnou pevnost, pružnost a napětí pokožky, zabraňuje tvorbě vrásek a celulitidy, přispívá k oddálení stárnutí pleti.

- Přeslička rolní se používá již mnoho tisíc let ve formě nálevů, extraktů, ale i extraktů či macerátů. Studie ukazují příznivý účinek na podporu správné mineralizace kostí a za tuto vysokou koncentraci oxidu křemičitého je zodpovědná buněčná struktura skeletu, včetně osteoklastů a osteoblastů. Přeslička rolní je také známá pro svůj blahodárný účinek jako diuretikum nebo přírodní diuretikum. Zvyšuje vylučování moči z těla a snižuje krevní tlak. Nejznámějšími vlastnostmi přesličky rolní je její účinný vliv na přirozený vzhled naší pokožky, nehtů a vlasů.

- L-cystein HCL je bílkovina, endogenní aminokyselina sírová (spolu s homocysteinem a methioninem tvoří skupinu sirných aminokyselin), nacházející se v keratinu, který je hlavní složkou vlasů, kůže a nehtů.

- L-lysin je organická chemická sloučenina ze skupiny esenciálních aminokyselin. Jejich podstatou je, že pro správné fungování těla je musíme dodávat ve správném množství formou suplementace nebo potravou. Naše tělo si je nedokáže samo syntetizovat. Kromě toho je to jedna z hlavních sloučenin, které staví všechny bílkoviny v našem těle. L-lysin hraje hlavní roli při vstřebávání vápníku, budování svalové tkáně, při rekonvalescenci po těžkých zraněních a při produkci mnoha hormonů nebo enzymů.
Složení:
Rybí kolagen 150 mg; extrakt mleté ​​přesličky rolní 100 mg (7% oxid křemičitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 80 mg); obal tobolky (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza); pikolinát zinečnatý (zinek 15 mg); L-cystein HCL 50 mg; L-lysin HCL 50 mg; L-methionin 50 mg; 50 mg extraktu z bambusových výhonků (75% oxid křemičitý); sušené pivovarské kvasnice 50 mg; tokoferyl DL-alfa acetát (vitamín E 12 mg); cholekalciferol (vitamín D 50 µg); D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová 18 mg); kyselina nikotinová (niacin 16 mg); extrakt z japonských listů 15 mg (1 % jód 150 µg); riboflavin (vitamín B2 14 mg); pyridoxal 5-fosfát P-5-P (vitamín B6 14 mg); thiamin hydrochlorid (thiamin 11 mg) L-selenomethionin (selen 55 ug), kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 10 mg), (vitamín K 75 ug); D-biotin (biotin 2500 ug); pikolinát chromitý (chróm 200 ug); glukosaminová sůl (6S)-5-methyltetrahydrolistová kyselina-5-MTHF (kyselina listová 600 ug); methylkobalamin (vitamin B12 25 µg)

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Biotin2.5 mg
Chrom piklonát 0.2 mg
Jód15 mg
Kyselina listová 0.6 mg
Kyselina pantothenová18 mg
Vitamín A0.8 mg
Vitamín B1 - thiamin11 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.025 mg
Vitamín B214 mg
Vitamín B3 - niacin16 mg
Vitamín B6 - pyridoxin14 mg
Vitamín C80 mg
Vitamín D30.05 mg
Vitamín E12 mg
Vitamín K0.075 mg
Selen0.055 mg
Zinek15 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Cystein HCI50 mg
L-lysin HCL50 mg
L-Methionin50 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Extrakt z bambusových výhonků 50 mg
Kyselina hyaluronová10 mg
pivovarské kvasnice50 mg
Přeslička rolní100 mg
Rybí kolagen peptid150 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (2 kapsle) denně s jídlem. Před použitím je vhodné provést krevní test 25-(OH) D a výsledek testu konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek je určen pro dospělé.