OstroVit Selenium 220 tablet L-selenomethionineCena: 160 Kč / 6,04 EUR


-
+

Popis

Selenium 220 tablet L-selenomethionine

OstroVit Selen je doplněk stravy, který je zdrojem selenu v aktivní formě L-selenomethionin. Selen je stopový prvek, který ovlivňuje správné fungování téměř celého organismu. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Selen přispívá ke správné činnosti štítné žlázy. Pomáhá také udržovat zdravé vlasy a nehty. Přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze.

Limitovaná edice
220 tablet v balení
1 porce = 1 tableta
Základní minerální složka
forma L-selenomethionin
Selen
Selen je základní minerální složkou pro naše tělo. Existuje v organické i anorganické formě. V těle hraje selen neocenitelnou roli – je nezbytný pro správnou funkci enzymů, pomáhá odstraňovat volné radikály a chrání buňky a červené krvinky před jejich toxickými účinky. Pomáhá udržovat zdravé vlasy, nehty, reguluje správné fungování imunitního systému, je zodpovědný za zdravou štítnou žlázu a dokonce je zodpovědný za správný průběh spermatogeneze.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Selenium:
Selen přispívá ke správnému průběhu spermatogeneze
Pomáhá udržovat zdravé vlasy, nehty a pleť
Může přispívat k regulaci správné funkce imunitního systému
Podporujte správné fungování enzymů
Zodpovědný za zdravou činnost štítné žlázy
Laboratorně ověřená kvalita
V zájmu zdraví našich zákazníků jsou námi vyráběné produkty pravidelně testovány v nezávislé akreditované laboratoři, abychom zajistili a udrželi nejvyšší kvalitu.
Složení:
Čistá hmotnost produktu: 29 g
Počet porcí na nádobu: 220
Velikost porce: 1 tableta
Účinné látky na porci % RI*
Selen 200 µg 364 %
*RI - Referenční příjem
Průměrné nutriční informace v 1 tabletě:
Selen0.220 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (1 tabletu) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.