OstroVit Vitamin C 1000 mg 20 effervescent tablet šumivé tabletyCena: 65 Kč / 2,45 EUR

citron
65 Kč
2,45 EUR

Popis

Vitamin C 1000 mg 20 effervescent tablet šumivé tablety

Šumivé tablety s vitamín C v lahodné citrónové příchuti. Je výbornou alternativou pro lidi, kteří chtějí doplnit svou denní hladinu vitaminu C, ale zároveň se vyhýbají suplementaci ve formě tablet a záleží jim na jednosložkové receptuře s vysokou dávkou vitaminu C. Jedna šumivá tableta našeho doplňku stravy poskytuje až 1000 mg kyseliny L-askorbové.

Vitamín C je silný antioxidant, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Složení:
Objemová látka: sorbitoly; kyselina L-askorbová (vitamín C); regulátory kyselosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný; glukóza; stabilizátor: polyethylenglykol; přírodní citronová příchuť s jinými přírodními příchutěmi; sladidlo: sodná sůl sacharinu; protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín C1000 mg
Dávkování:
1 tabletu rozpusťte ve vodě. Upozornění: Nepoužívat u osob, které mají predispozici k tvorbě ledvinových kamenů nebo trpí ledvinovými kameny.