Penco Long energy snack with BCAA 50g slaný karamelCena: 22 Kč / 0,83 EUR


-
+

Popis

Long energy snack with BCAA 50g slaný karamel

Bezlepková energetická tyčinka se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku, v nové příchuti Slaný karamel. Obsahuje unikátní disacharid PALATINOZU s nižším glykemickým indexem a postupným uvolňováním energie. Navíc je obohacena BCAA a lecitinem. Doporučujeme pro sportovní výkon delší než 1,5 hodiny.

HLAVNÍ VÝHODY TYČINKY LONG ENERGY SNACK:

unikátní složení
bez lepku a palmového tuku
s obsahem Palatinosy s postupným uvolňováním energie
1,6g BCAA v tyčince
skvělá pro sportovní aktivity delší než 1,5 hodiny

CO JE TO PALATINOZA ?
Unikátní disacharid isomaltulosa (PALATINOSE TM ) je první pomalu stravitelný cukr, který poskytuje svalům a mozku stejné množství energie (4 kcal/g) jako sacharosa nebo glukosa, ale v delším časovém intervalu . Zatímco běžný cukr nebo glukosu tělo využije velmi rychle a hladina krevního cukru klesne na bazální hladinu asi po 60 min, sacharid isomaltulosa je metabolizována mnohem pomaleji a její hladina v krvi je plně vyčerpána až po 2 hodinách.

JAK PŮSOBÍ OBSAŽENÉ BCAA ?
Studie ukazují, že BCAA mohou snížit pocity únavy a zvýšit výkon při vytrvalostní zátěži. BCAA se v těla rychle absorbují a mohou být využity jako:

Zdroj energie při vyčerpání svalového glykogenu
Ochrana stávající svalové tkáně (antikatabolický efekt)
Pohotová stavební jednotka pro výstavbu nové svalové tkáně (anabolický efekt)
Složení:
SLOŽENÍ:
sójová krupice 25%, cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje (Shea olej, kokosový olej), isomaltulóza* (Palatinose TM) 10%, fondán (cukr, pitná voda, glukóza), sušené mléko odtučněné, sušená syrovátka, směs větvených aminokyselin BCAA 1,6% (L-leucin 0,8%, L-valin 0,4%, L-isoleucin 0,4%), karamelové aroma, emulgátor: sójový lecitin, kokosové aroma. *Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1784 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 56 g
Sůl 0.8 g
Tuky 16 g
Vláknina 4.5 g
Z toho cukry 49.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.5 g
Bílkoviny - proteiny 12 g
Energetická hodnota 425 kCal
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Isoleucin 400 mg
L-Leucin 800 mg
L-Valin 400 mg
BCAA 1600 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Lecitin 500 mg
Dávkování:
DÁVKOVÁNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku 4 tyčinky. Není určeno pro děti do 3 let. Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Skladujte a uchovávejte v suchu do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.