Nitrox Pump Caffeine & Synephrine
- Pre-workout pro krátké a intenzivní tréninky — rychlý nástup, čistá pozornost, kontrolovaná intenzita
- Pump komplex: citrulin malát 6 500 mg, A-AKG 3 000 mg a beta-alanin 3 000 mg pro maximální prokrvení a výkon
- Neurofokus komplex (tyrosin, theanin, CDP-cholin) + kofein 250 mg a synefrin bez přestimulace
- Doporučená dávka 22,5 g ve 300 ml vody, 15–30 minut před tréninkem
Nitrox Pump Caffeine & Synephrine
Nitrox Pump Caffeine+ — produkt pro krátké a intenzivní tréninky
Nitrox Pump Caffeine+ je pre-workout pro sportovce, kteří trénují krátce, tvrdě a chtějí v omezeném čase podat maximum.
Neslibuje „nakopnutí na efekt“ — stojí na fyziologii intenzity: prokrvení, kontrakce, nástup a schopnost vystřelit bez ztráty přesnosti.
Základ tvoří vysoké dávky citrulinu, beta-alaninu a A-AKG, které jsou zařazeny pro podporu prokrvení a mechaniky intenzivních sérií.
Taurin v receptuře působí jako osmolyt běžně využívaný pro stabilitu prostředí uvnitř svalové buňky.
Neurofokus komplex (tyrosin, theanin, CDP-cholin) je navržen tak, aby odpovídal potřebám rychlého nástupu a kontroly intenzity — bez přestimulace. Kofein a synefrin tento nástup prakticky doplňují.
Nitrox Pump Caffeine+ je pro ty, kteří mají extrémní nasazení a disciplínu.
Pro ně znamená trénink rychlý start a nekompromisní zásah.
Performance & Pump — synergie, která drží intenzitu
V krátkém a tvrdém tréninku nerozhoduje jedna látka.
Rozhoduje prostředí, které dokážete ve svalu vytvořit.
Nitrox Pump Caffeine+ staví na kombinaci, která se ve sportovní výživě používá právě tam, kde potřebujete „vystřelit“ a držet intenzitu celou sérii.
Citrulin malát (6,5 g)
Citrulin patří k nejpoužívanějším látkám pro podporu prokrvení a lokální svalové práce při vyšší intenzitě.
Dávka v Nitroxu odpovídá těžkému tréninkovému zatížení, ne symbolické pumpě.
A-AKG (3 g)
A-AKG je kombinace argininu a alfa-ketoglutarátu, používaná tam, kde se cíleně pracuje s pumpou, optimálním průtokem krve a lokální zátěží svalu.
Samostatně funguje dobře — ale nejsilnější efekt má ve spojení s citrulinem, protože každý pracuje jinou cestou.
Synergie citrulin + A-AKG
Obě aminokyselinové formy se ve sportovní výživě používají k podpoře podmínek, které intenzivní trénink vyžaduje: lepší prokrvení, stabilnější svalovou práci a udržení kvalitní kontrakce i v náročném tempu.
Dohromady vytvářejí prostředí, které sportovci popisují jako silnější pumpu a lepší tah v sérii — bez stimulantů.
Beta-alanin (3 g)
Beta-alanin je běžné a dlouhodobě používané řešení pro tréninky ve vyšší intenzitě.
Dávka je nastavená tak, aby odpovídala krátkému a tvrdému tempu — ne extrémním parestéziím.
Kreatin HCl (2 g)
Kreatin patří k nejlépe prozkoumaným látkám ve sportovní výživě.
Hydrochloridová forma nabízí dobrou rozpustnost a přesné cílení užité dávky — ideální do pre-workoutu.
Neurofocus & Energy — rychlý nástup, klidná hlava
Intenzivní trénink není jen o svalech.
Je o tom, jak rychle se dokážete přepnout do výkonu a jak přesně udržíte techniku ve chvíli, kdy jedete na hraně.
Nitrox Pump Caffeine+ stojí na kombinaci látek, které se ve sportovní výživě používají právě pro tento typ výkonu — rychlý nástup, čistá pozornost a kontrolovaná agresivita.
L-tyrosin
Aminokyselina běžně zařazovaná tam, kde je cílem udržet čistou a soustředěnou hlavu při fyzické zátěži.
L-theanin
Je známý tím, že se používá v situacích, kde je potřeba mít klidnou mysl bez ospalosti.
V kombinaci s tyrosinem vytváří stav, kdy jste zároveň uvolnění i plně zaměření.
CDP-cholin
Sloučenina používaná v nootropických směsích tam, kde je důležitá koordinace a přesnost pohybu — i při vysokém tempu.
Kofein + synefrin (10 mg)
Vybraná kombinace pro rychlejší nástup a drive, ne pro přestimulaci.
Sportovci ji používají tam, kde potřebují „zařadit hned“, ale současně si zachovat plnou kontrolu.
Výsledek?
Okamžitý start.
Čistá pozornost.
Kontrolovaná agresivita výkonu.
NITROX PUMP CAFFEINE+
Pre-workout pro krátké a intenzivní tréninky
Nitrox Pump Caffeine+ je pre-workout pro sportovce, kteří dokážou v krátkém čase vytvořit brutální intenzitu a potřebují zajistit prostředí, které ten nápor vydrží.
NITROX PUMP CAFFEINE+ Stojí na synergii citrulinu, A-AKG, beta-alaninu a kreatinu HCl, které vytvářejí podmínky pro nekompromisně tvrdé série. Neurofokus komplex (tyrosin, theanin, CDP-cholin) doplněný kofeinem a synefrinem podporuje pozornost a kontrolované řízení intenzity — bez přestimulace.
Nitrox Pump Caffeine+ je navržený pro ty, kteří nepotřebují motivaci, ale nástroj, který jim umožní okamžitě vystřelit a přesně zasáhnout. Pro sportovce, kteří trénují tvrdě, rychle a naplno — a chtějí produkt stejně poctivý, jako jsou oni sami.
DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ: 22,5 g (7 odměrek) směsi rozmíchejte ve 300 ml neperlivé vody. Užijte 15–30 minut před tréninkem.
UPOZORNĚNÍ: Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby s respiračním onemocněním, onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu přípravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není náhradou pestré stravy.
SLOŽENÍ: L-citrulin L-malát 2 : 1, beta-alanin, glycerol monostearát 90 %, A-AKG (L-arginin alfa-ketoglutarát), kreatin hydrochlorid, L-tyrosin, taurin, extrakt z červené řepy, prášek z kokosové vody, aromata, L-theanin, kofein bezvodý, Vitis vinifera (extrakt vinné révy), CDP-cholin (citikolin) CogniWin®, sladidlo: sukralóza; nikotinamid (niacin), BioPerine® extrakt z černého pepře, extrakt z Citrus aurantium.
Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Niacin přispívá k normální psychické činnosti. Extrakt z vinné révy podporuje normální krevní tlak.
Obsah účinných látek:
| na porci (22,5 g) | |
|---|---|
| PERFORMANCE + PUMP | |
| L-citrulin malát | 6500 mg |
| Beta-alanin | 3000 mg |
| A-AKG | 3000 mg |
| Kreatin hydrochlorid | 2000 mg |
| Extrakt z červené řepy | 500 mg |
| Extrakt vinné révy | 200 mg |
| Niacin | 30 mg (188 % RHP*) |
| CELL VOLUME + HYDRATION | |
| Taurin | 1000 mg |
| Prášek z kokosové vody | 500 mg |
| ENERGY + FOCUS | |
| L-tyrosin | 1500 mg |
| L-theanin | 300 mg |
| Kofein | 250 mg |
| CDP-Cholin | 200 mg |
| Extrakt z černého pepře (BioPerine®) | 5 mg |
| Extrakt z Citrus aurantium | 10 mg |
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé (8400 kJ / 2000 kcal)
Hmotnost: 338 g
Dotazy k produktu
K tomuto produktu zatím nejsou žádné dotazy. Neváhejte se zeptat!
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první, kdo ho ohodnotí!
Další produkty z kategorie:
Arginizer 2.0 600 g
889 Kč
Pro registrované: 862 Kč
Cellex unlimited 520 g muscular volumizer fruit punch
475 Kč
Pro registrované: 461 Kč
CellZoom hardcore active 315 g
530 Kč
Pro registrované: 514 Kč
CellZoom hardcore active 7.5 g
24 Kč
Pro registrované: 23 Kč
ATP energy liquid 10 x 25 ml
342 Kč
Pro registrované: 332 Kč
Další produkty výrobce:
Pure L-Carnitine L-tartrate 240 kapslí
599 Kč
Pro registrované: 581 Kč
Essential BCAA synergy 550 g
571 Kč
Pro registrované: 554 Kč
Glutamine micro powder 400 g
419 Kč
Pro registrované: 406 Kč
Pure Vitamín C 800 mg se šípky 60 tbl
79 Kč
Pro registrované: 77 Kč
