Salviaparadise Afrodisiak Maca - Trib prášek BIO 100 g Tribulus terrestris, Lepidium meyeniiCena: 169 Kč / 6,38 EUR


-
+

Popis

Afrodisiak Maca - Trib prášek BIO 100 g Tribulus terrestris, Lepidium meyenii

Maca – Trib BIO je směs dvou afrodisiakálních bylin, a to plodu Kotvičníku zemního (obsahuje nejvíce protodioscinu z celé rostliny) a gelatinizované Maky. Při jejich současném užití dochází k synergickému efektu, který vede ke znásobení jejich afrodisiakálních účinků.

Kotvičník zemní BIO – Tribulus terrestris – je oblíbenou bylinou zejména u mužů. Podporuje funkce pohlavních orgánů a jejich hormonální aktivitu, přičemž významný účinek kotvičníku pocítí zvláště muži ve věku 40 let a výše. Kotvičník přispívá k normální funkci močové soustavy a dýchacího systému. Působí pozitivně na nervový a kardiovaskulární systém, udržuje zdraví dásní a úst.

Maka BIO – Lepidium meyenii – je vhodná pro udržení psychického a mentálního zdraví, podporuje výdrž a vitalitu. Hlavním zdraví prospěšným účinkem maky je podpora plodnosti, je tedy vhodná pro páry snažící se o početí. U žen maka působí příznivě na hormonální systém a menopauzu. Výhodou gelatinizované maky je vyšší stravitelnost, díky odstranění škrobů během zpracování.
Složení:
66,7 % Tribulus terrestris BIO, 33,3 % Lepidium meyenii BIO – gelatinizovaná.
Dávkování:
Jednu čajovou lžičku rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 1× denně. TIP na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky. Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.