Salviaparadise Chuchuasi AF tinktura 50ml Maytenus macrocarpaCena: 199 Kč / 7,51 EUR


-
+

Popis

Chuchuasi AF tinktura 50ml Maytenus macrocarpa

Chuchuhuasi posiluje mozkovou činnost, užívá se při Parkinsonově chorobě i při roztroušené skleróze. Mají také účinky antihistaminické. V Peru jsou populární alkoholové výluhy z kůry, pijí se k detoxikaci organizmu.

Chuchuasi je strom pocházející z deštných pralesů Amazonie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Dosahuje výšky až 30 metrů. Kůra stromu je extrémně tvrdá, červeno-hnědé barvy. Listy jsou oválné, cca 10–30 cm velké a hladké. Strom kvete malými bílými květy. Je také znám pod latinským názvem Maytenus macrocarpa. Peruánské jméno chuchuasi znamená v překladu „chvějící se záda“. Tradičně užívanou a zpracovávanou částí rostliny je kůra stromu.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.
Složení:
Glycerol, čištěná voda, 100%-ně čistá Maytenus macrocarpa (Mayten velkoplodý, Chuchuhuasi).

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.
Dávkování:
Po protřepání užíváme 15 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 5 089 mg čerstvé rostlinné hmoty.